Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék kimászni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kimászni ebből a kilátástalan helyzetből?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe esett nő vagyok. 2 éve tart a kapcsolatom egy nős férfivel, teljesen belezúgtam, de már nem bírom tovább. Tudom, hogy nem kellett volna bele sem kezdeni, de azt mondta, hogy éppen vâlik a feleségétől, ami hihető is volt, mert 3 hétig velem volt. Kiderült, hogy a felesége korházban volt és ezt használta ki. El akartam hagyni,de váltig állította, hogy tényleg válni fognak hamarosan. Ez már 2 éve tart. Már se veled, se nélküled kialakult helyzet van, de inkább se veled. Amúgy imádjuk egymást és imádom, ha velem van, de sokat veszekszünk is az utóbbi időben (attól félek sohasem fog elválni és felvállalni engem és más dolgok miatt is, pl. többek között féltékeny és úgy érzem egy ideje tartózkodó lett, ritkábban jön). Többször próbáltunk szakítani, főleg ő egy- egy veszekedés után elviharzott és napokra eltűnt, nem reagált semmire. Legutoljára megfogadtam, hogy többet nem keresem, de nem bírtam tovább és 2 hete ráírtam. Azóta megint nagyon jó minden, de nekem mégis erőss hiányérzetem van. Szeretnék gyerekeket is, de ha rá várok, félek kifutok az időből és már azt sem hiszem hogy vele szeretnék élni. Már azt sem tudom mit akarok, de abban biztos vagyok, hogy ez így nem mehet tovább és nem pazarolhatom el az életem valakire aki még mindig máshova megy haza. (én 29N, ő 43F)

Ha volt valaki ilyen helyzetben és tudna tanácsot adni akár privátban is.


2019. jan. 15. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs más ffi a bolygón? te naiv vagy,igy sose lessz gyereked.
2019. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Rockarc ***** válasza:
95%

Mar akkor dobni kellett volna, amikor megtudtad, hogy felesege van. Nem tudom azota mi olyan dolgot tudsz felhozni mentsegedre, ami miatt ezt nem tetted meg. Hagyjuk ezt a szerelemes dumat, ha 10 evvel fiatalabb lennel, meg akkor is gaz lenne. A fickot nem is minositem, olyan szintu kretenseg az, amit muvelt, hogy szavakkal nem is lehet kifejezni. Fel kene noni. Mit csinaltal 29 evig, hogy a felet siman letagadhatnad?


42F

2019. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Csak ritkan irok kommenteket,de ezt most nem birtam ki. A sajat erdekedben kerlek tiltsd le mindenhonman es barmilyen nehez soha tobbet ne keresd. Gusztustalanul banik veled is es a felesegevel is.Megis milyen tetu kepes a feleseget megcsalni amig az korhazbam van? Ugysem fog elvalni(legalabbis miattad nem),ha megis, az teged minositene ha osszejonnel egy ilyen fereggel, neadj Isten gyereket is szulnel neki. Arrol nem is beszelve, hogy egy nyugodt perced sem lenne mellette, teged is orrba-szajba csalna egy ido utan.
2019. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

'86-ban, mikor te még egy perverz gondolat sem voltál, történt egy szörnyű baleset a Vlagyimir Iljics Lenin atomerőműben. És neked mi a mentséged, hogy ilyen hülye lettél?

32/f

2019. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, így kell szó szerint elkúrni a legjobb éveidet egy gerinctelennel, aki átvágja a nejét és téged is.


de no probem, te imádod.


hogy lehetsz ennyire szemellenzős??!!

2019. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasas még dugogat majd 8-10 évig a felesége mellett és végül lecsúszol gyerekről, családról, minden ilyen normális dologról.

Ezt akarod?

2019. jan. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak megsúgom,hogy teherbe eshetsz a szeretődtől is.De gondolom inkább családra vágysz,mint csak egy gyerekre.Meg lehet nem egy ilten gyökérrel.

Szerintem is extra gusztustalan,hogy amíg a felesége kórházban volt,addig veled mondjuk úgy jól elvolt,közben meg azt hazudja válófélben van.Szánalmas,így néz Téged is semmibe.Nem azért kell kidobni,mert sose válik el,hanem mert egy ilyen aljas emberfajzat.

2019. jan. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Tálalj ki a feleségnek, az sokat segít. Te undorító pondró...
2019. jan. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jóisten gyere le....

Ott kellett volna kidobni, amikor lebukott, hogy kórházban van a felesége, és ezt arra használja, hogy nálad legyen. (Ezek szerint gyerek nincs, ugye?)


Most játssz el a gondolattal, hogy elválnak, és hozzád költözik.

Sose lehetnél abban biztos, hogy téged választott, veled akar élni, vagy nem volt más, ahova mehetne, miután a felesége kidobta.

Minden vita után ugyanígy elrohan. És biztos lehetsz benne, hogy ugyanúgy a feleségéhez, vagy más nőhöz.

Szülsz egy gyereket. És már a terhesség alatt azon őrlődsz, hogy kivel van, mit csinál, merre jár.

Közben buzgón imádkozol, hogy ne kelljen előbb befeküdnöd, és minél előbb kiengedjenek a babával. Egyfolytában azon őrlődnél, hogy most te vagy kórházban, ő vajon kinek az ágyában alszik ezalatt.

Mindezek után nagyon gyorsan egy féltékeny, kontroll mániás, veszekedős házisárkány leszel. A pasi legnagyobb bánatára. Gondolom, hosszú évek óta nős. El ne hidd, hogy azért vannak (,voltak) együtt, mert olyan xar a házasságuk. A tiétek viszont tényleg xar lenne. Szerinted mekkora esély van arra, hogy téged is lecserél a szeretőre? Gyerek ide vagy oda, és azért 43 (44, 45) évesen minden este sírásra kelni és pelenka meg állott tej szagba hazamenni koránt sem ugyanaz, mint fiatal első babás apaként, aki úszik a rózsaszín ködben.


Aztán egy nap arra ébredsz, hogy 33 (34, 35) éves vagy, pici gyerekkel, gyeden (gyesen), és egyedül, miközben a pasi boldogan hentereg egy másik nővel.


Most még pont időben vagy, hogy el tudd dönteni, hogy komolyan ilyen jövőre vàgysz? Ezt akarod?


Persze, tudjuk, nem 100%, hogy ez lesz. Lehet, hogy 3 hét múlva ott zokogsz a pozitív teszt fölött, mert annyit mond a nagy szerelem, hogy kifizeti az abortuszt, és többé làtni se akar.

Lehet, hogy még 5-10 évig megy ez a se veled, se nélküled, a pasi 53 évesen kap egy szívrohamot, te a temetésen se lehetsz ott 12 év után. Aztán 40 évesen futkosol lombikra, hogy minél előbb gyereket szülj az első hülyének, akit sikerült felszedni.


Sok lehetséges verzió van.

Egyet kivéve: soha nem lesz a pasid melletted férjként, apaként, téged tisztelve, és hűségesen.


Tudod miért? Mert veszekedés utàn simán otthagy, eltűnik, és pontosan tudja, hogy ha fas2 kell, akkor te fogsz érte könyörögni. Ha félne, hogy elveszít, akkor nem kockáztatna, és akivel ezt bátran be meri játszani, azt nem is tiszteli, csak kihasználja, hogy ennyire ostoba.

Te meg futsz utána.

2019. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nyers leszek, de a kis eszedet hol hagytad?! 29 vagy, azt ott ver át, ahol nem sajnál. Te neked ilyen pasi kell, aki hazudik neked, amint látod sose lesz hűséges (ha el is válna, arra is mérget vehetsz, hogy melletted is keresne valakit, de NEM FOG ELVÁLNI)?!

Ilyennel neled kapcsolat kell, GYEREK KELL?!

Saját magad taszítod a nyomorodba. Legyen már eszed!!!

Nem fog elválni! Minek? Ingyen dugópajti vagy, még prostihoz se kell elmenjen, ott fizetnie kéne. Tiszta főnyeremémy vagy neki. Kényelmes ez így neki, otthon az asszony meg mit se sejt, vagy ha sejti is, befogja a száját.


Én nem tudom, mivel lehetne téged végre észhez téríteni, remélem, hogy egyszer egy barátod akkora sallert lekever neked, hogy azt megemlegeted, kb csak ez segít rajtad.


30N

2019. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!