Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom szerint túl nagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint túl nagy és vastag? .

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24eves 180magas kék szemű barna hajú srác vagyok

Összehozott a sors egy 26eves lánnyal.

Eddig senkinek se volt panasza...de ő az első aki szerint a 20cm hosszú szerszámok nagyon vastag...

Ott gondolkodtam el rajta, hogy valóban lehet vastag neki amikor összehasonlítottuk a csuklojaval és a szerszámok vastagabb mint a csuklója.

Valóban van olyan nő aki nem szereti ha nagyon vastag?



2019. jan. 30. 15:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elfelejtették megtanítani neked óvodában a hosszúság és a vastagság fogalmát. De az is lehet hogy feltaláltad az új 20 centi hosszú vastagság fogalmat
2019. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs leckéd?
2019. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
a pénisz mérettel kapcsolatos kérdés estén miért releváns hány éves, milyen magas és milyen szemű srác vagy? mekkora egy kamu kérdés és ráadásul full átlátszó :D :D menj verd ki inkább szerencsétlen :D
2019. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hossza 20cm

Vastagsagot direkt nem irtam

2019. jan. 30. 15:40
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És a legtöbb nő nem szereti, ha túl vastag, mert fájdalmat okoz.

Vegyél már elő egy anatómiai könyvet. Senkinek sincs 20 centis hüvelye.


Ráadásul, a hüvely is különböző méretű lehet, és ha a kicsi a naggyal találkozik, az igen fájdalmas lehet.

2019. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Még négy óra sincs de már italozgatunk? Ejnye.
2019. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is vannak vastag szerszámok a fúróm és az erővágóm tök vastag.
2019. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ki írtad ezt a kérdést hogy felvagj a farok méreteddel?? Nagyon gáz😂😂😂
2019. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
idézet: "de ő az első aki szerint a 20cm hosszú szerszámok nagyon vastag..." nekem úgy tűnik írtál a vastagságról :D
2019. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vastag nagy szerszám nem valami áldásos dolog egy pasinak... legalábbis aki velem jön össze. Sajnos egy idő után elkezd baromira fájni, hogy ott tágítja... Nem tudom kinek nem fáj ez, de az is jelenthet valamit... :D
2019. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!