Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért össze-vissza csalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért össze-vissza csalni a másikat és átverni, hazudozni?

Figyelt kérdés

Egyik nőismerősöm mesélt nekem egy történetet a volt pasijáról, és eléggé ledöbbentem.


Jártak, de kiderült hogy megcsalja. Ezt tagadta, holott a nőiserősöm nővére látta a pasiját egy parkban csókolózni egy másik lánnyal. A pasija nevezte hazugnak a testvérét.

Kiderítette, ki az a lány, beszéltek is, voltak üzenetek telefonjában sráctól. Elmondta a nőismerősömnek hogy a pasija mindenféle rossznak elhordta őt, hogy ő szemét, nem megértő, rossz ágyban (holott neki mindig azt mondta milyen jó vele) és hogy sose szerette. Úgy utálta meg a lány a nőismerősömet, hogy nem is ismerte előtte.

Nőismerősöm kidobta pasiját. Az meg visszakönyörögte magát, hogy sajnálja, őt szereti és megígérte hogy dobja azt a lányt.

Mondta kidobta a lányt, a nőismerősöm megbocsátott, visszafogadta.

De a lánnyal jóban maradt, és meg is írta neki, hogy a pasija újra vele van. A lányról meg kiderült, irogatnak a pasival, közben elutazott vidékre a szüleihez, úgy volt a srác is jön vele de azt kamuzta bezárta kulcsát és telefonját kocsiba emiatt írni se fog tudni.

Számon kérte nőismerősöm a fiún, az meg ő előtte tárcsázta a lányt és véget vetett a dolognak.

A nőismerősöm mégis kidobta a fiút, úgy érezte nem tud benne bízni. A fiú ezután nem hagyta békén, hívogatta, megjelent a munkahelyén, üzentetett, járkált utána, könyörgött.

Mivel nőismerősöm még ha szenvedett is belül miatta, még érzett iránta valamit, visszafogadta.


Aztán megint szét mentek, veszekedtek, még a pasija lett féltékeny rá.


Majd nőismerősöm elutazott nyaralni két másik lánnyal, egy ideig nem látták egymást. Majd mikor visszajött, összefutottak, a srác meghívta nézze meg az új lakását. Belement, még mindig szerette a fiút. Aztán a lakásban női holmikat látott. A fiú erre azt mondta, valami egy éjszakás csajnak a dolgai, csak itt felejtette és nem is bírja felfogni hogy csak ennyi volt.

Együtt kidobálták csaj cuccait. Majdnem egymásnak is estek, mikor hallották valaki kopog. A csávó nem akarta kinyitni, mondván a csaj üldözi őt várják meg míg elmegy.

A nőismerősöm ragaszkodott hozzá nyissa ki, különben ő nyitja ki. Majd kiderült, ez a másik csaj nagyon is az aktuális barátnője, és már akkor randizgattak mikor ők másodjára kibékültek, azután jöttek össze hogy ő elutazott.


A nőismerősöm végleg szakított vele, a pasi is összeveszett új nővel, majd kibékültek. De ezután is a csávó üldözte nőismerősömet.....


Azóta nőismerősömnek lett másik kapcsolata, egy normális pasival, aki segít rendbe hozni a lelkét.


Én ezek után kérdezem, és nem értem, egyeseknek (mint ez a fiú) miért kell össze-vissza hazudozni, kavarni, átverni a másikat, és csalni? És hülyíteni egyszerre 2 vagy 3 lányt? Mire jó ez?


Mielőtt valaki azzal, jönne, hogy biztos a nőismerősömmel volt a gond (mert mindenki ezzel jön), és hogy biztos oka volt arra hogy megcsalta, 1: miért nem vele beszélte meg ha gondjai vannak vele, ahelyett hogy megcsalja és kibeszéli egy másik lánynak? 2: a kapcsolatuk alatt akkor miért mondta azt a fiú, hogy minden rendben, így szereti úgy szereti és vitte el helyekre és halmozta el? 3: a mostani barátjával semmi ilyesmi nincsen, se veszekedés, se féltékenység, se megcsalás.


A fiú hátteréről annyit tudni, a szülei egész gyerekkorában csak marták egymást ő és a testvére szeme láttára, és voltak szeretőik, ebben nőtt fel.


Részben talán megmagyarázza fiú viselkedését, de akkor sem értem, miért kell ezt....Tönkre tennie mások életét.


És nem ez a fiú az egyetlen, aki hasonló módon 2-3 lányt fűz, hazudik, sumákol, stb....


A nőismerősöm 25, a fiú 26.



2019. jan. 31. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nő pasi ugyan ugy félre kur,a párkapcsolatok lényege lakhatás ingyen szex..
2019. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki hülye, és ezt meg lehet vele csinálni, meg is érdemli!
2019. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz képest, hogy az ismerősöddel történt 500 oldalas részletességgel írsz róla
2019. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Távoltartási izét kell kérni.

Nem telefonálhat stb, és ha még mindig oda jár, akkor rá lehet hívni a rendőrséget. :)


A nőismerősöd is hülye. Aki egyszer megcsal, azt ki kell dobni, és soha többé a közelébe menni.

2019. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam róla ennyit (így is rövidebben), mert ilyen részletesen elmondta.


Arra még mindig nem kaptam választ, valaki, akár férfi, akár nő, miért tesz ilyet? Elhiteti a másikkal, hogy szereti és minden rendben, elhalmozza, és mégis megcsalja. Aztán a szeretőnek elmondja a párját mindennek. Közben tagad, ha kiderül, hazudozik, ígérget, stb.


Azt meg ne mondja senki, hogy a nőismerősöm hülye. Ez a tipikus magyar mentalitás, az áldozat hibáztatás. Szerintetek a nőismerősöm hibája az is, hogy megcsalta a barátja, hazudozott majd visszakönyörögte magát?


Úgy látszik ti még sose voltatok szerelmesek. Nehéz józanon gondolkodni, ha még mindig szereted a párod akármit tesz

Főleg ha a párod üldöz, nem hagy békén, mindent megígér, és hagy benned reményt arra hogy ezentúl minden más lesz. És te szeretnél hinni neki.


Most egyeseknek nagy a szája ''jajj én kidobtam volna rögtön a helyében hülye és megérdemli aki ezt hagyja''.


Fogadok ha ti lennétek ilyen helyzetben, ti sem tennétek másként. Külső szemmel nagyon könnyű okosnak lenni és ítélkezni.


Érdekes, a fiút senki se ítéli el azért amit tett a nőismerősömmel, szerintetek a nő volt a hülye.


Ha fordítva történik, mindenki a fiút sajnálná és a nőt nevezné mindenki ribizlinek. Tipikus.

2019. febr. 2. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy az egyben ezt csinalta egy exem. Ha ki akartam rugni, visszakonyorogte magat... kiderult hogy csajozott, eleg pikans reszeket is megtudtam...

De megbocsajtottam, masodjara mar nem...

2019. febr. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A miert tesz ilyenre te magad adtal valaszt. Csaladi mintak tovabb vitele. Ez a pszichologiaban is egy fontos alap cucc. Mindit meg kell nezni hogy ki honnan jott - mert abbol mar sokat megtudsz...
2019. febr. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálják... Valami nárcisztikus, önző dolog lehet?


Én exem is ugyanez volt pepitában, ott az exével csalt. Kiderült, mert a csaj is szerette és megelégelte a szituációt, ezért kitálalt. Exem visszakönyörögte magát, de fél évvel később lelépett, mert, hogy az exe kell neki. Aztán megint könyörgött nekem, mert az exxel már nem jött össze (ő se tudott már megbízno benne)

Totál tönkrementem lelkileg ebben.

2019. febr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!