Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nyomult már rátok nős pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomult már rátok nős pasi? Hogy történt a dolog és mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Elkezdett rám nyomulni egy házas férfi (házas+2 gyerek).

Eleinte abszolút barátságnak indult a dolog, eléggé közös nevezőn vagyunk, hasonló hobbival, ízléssel és világnézettel. Aztán valami megváltozott, és barátságból kezd átmenni valami többe.

Bár bejön nekem, de amúgy nem veszem túl komolyan ezt az egészet.

Egyre többet írogat, érdeklődik felőlem, kíváncsi mindenre, ami velem kapcsolatos, saját magáról is sokat beszél, most már a mindennapjairól is, elhív ilyen-olyan indokkal stb.

Azt tudom, hogy sz*r a házassága, többször szét is mentek, csak imádja a gyerekeit és mellettük akar lenni, amikor felnőnek (ezt egyébként közös ismerőstől tudom, szóval nem az a tipik sz*r duma tőle, hogy sajnáltatja magát, amiért milyen sz*r neki otthon, ő nem szokott panaszkodni).

Nem is vagyok naiv, tudom, hogy miattam nem hagyná ott őket, el se várnám :)

Elég szabadelvű vagyok, így még akár bele is mennék egy viszonyba, amíg nekem nincs jobb.

Csak nem tudom hová tenni ezt az egészet. Alapvetően realista vagyok, és azt hinném, csak kell neki a kaland, meg akar d*gni. De tényleg az jön le, hogy nagyon kedvel, őszintén vonzódik, érdeklem, nagyon szeret velem lenni. Alapvetően nem is az a tipikus "jónő" típus vagyok, akivel mondjuk egy nős ember egy klisé félrelépést tolna, legalábbis ahogy én elképzelem.

Ez csak nekem furcsa, és amúgy van ilyen, vagy általában tényleg nem ilyen egy tipikus afférkezdeményezés egy házas ember részéről?



2019. febr. 9. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sajnos nem tudtam hogy házas. Szingliként adta ki magát, semmi nyoma nem volt a közösségi médián annak, hogy lenne bárki az életében. Egy közös ismerős az újévi bulin kotyogta el. Leforrázott a hír, onnantól kezdve meg is szakítottam vele a kapcsolatot, miután konfrontáltam. Lefeküdtünk párszor, amíg nem tudtam róla, egy ideig úgy éreztem, hogy totál hülyének nézett és megalázott.
2019. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nyomult. Hasonló hobbink volt és rendesen nyomult, mintha facér lenne. Engem baromira érdekelt az, hogy hogy lehet egy ennyire szerény -nek tűnő kedves férfi lelkileg ennyire ... hogy is fogalmazzak finoman... elmaradva? Hát, nem tudtam meg, belementem a kapcsolatba mert fiatal voltam és bohó, de lelkileg felemésztett! Kiléptem belőle. Azóta is így tolja a pasi, akkoriban még kedveltem, de ma már őszintén szólva súlyos jellemhibának tekintem az ilyet, és részemről a megcsalás abszolute tabu téma! Ha valamit ezt megtanultam - magamról. Vagy bebetonozódott általa laza erkölcsi nézeteim. Ha mást nem, ezt köszönöm. De ettől ő soha nem fog megüdvözülni...
2019. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Valójában az érdekel, hogy mennyire gondolja veled komolyan: hogy érzelmei lehetnek vagy csak egy kaland? Nem teljesen értem, mit szeretnél megtudni.


Rám nyomult házas férfi csak egy kaland kedvéért, pedig én sem vagyok az a tipikus nő, akire ránéz egy pasi és már áll is neki...Olyannyira nem, hogy el se tudtam képzelni, hogy engem akarhat valaki csak szexre. Szóval amikor közeledni kezdett, azt feltételeztem, hogy vannak érzései felém. Udvarias volt, minden érdekelte ami velem kapcsolatos, szívesen "beszélgetett". Azért tettem idézőjelbe, mert elég hamar kiderült, hogy a vonzalmunk kölcsönös és az egész közeledés nem folyhatott nyilvánosan, tehát a neten kerestük meg egymást és chaten beszélgettünk. Az ő házassága nem rossz. De azt mondta, vonzom, mint a mágnes. És ugyanezt éreztem, olyan szinten, ahogy soha életemben senkivel. Annak ellenére, hogy ő tette meg az első konkrét lépést, többször próbált belőle kihátrálni azzal, hogy talán mégse kéne, csak én ezt nem fogtam fel, hogy ez kihátrálás, hiszen ő mondta ki először azt, ami köztünk van. Valójában onnan kezdve nem kellett sok nap és majdnem az ágyában kötöttem ki. De meggondolta magát. Nem tetszett neki, hogy beleszerettem. Persze nem vallottam neki szerelmet térdenállva, de megérezte. Azt mondta, hogy félt és azt hiszem, tényleg féltett. Mert elkezdett kedvelni és ő tudta magáról, hogy mit tervez velem tenni. Valójában csak egyszer megdugott volna és kész. De én ezt nem tudtam. Aztán virágnyelven a tudomásomra hozta, hogy ő ezt szerette volna, és gyakorlatilag kihajított az életéből. Utána 4 hónap múlva megkeresett és eljátszotta velem majdnem ugyanezt.


Szerintem a ki játék onnan kezdve lett számára kínos, hogy rájött, hogy az én házasságom romokban és szétesőben van. Addig, amíg azt hihette, hogy nekem is csak egy röpke kis kaland fér bele az életembe, tetszett neki. Nem tudtam volna őt elvenni a gyerekeitől, arra rámentem volna. Nem is tudtam volna elképzelni vele egy nyílt és hosszútávú kapcsolatot, mert annyira különbözőek vagyunk. Nem akartam se házicselédje lenni, se a gyerekei anyja. De azt hittem, érez irántam valamit, és egy szeretői kapcsolatot tudtam volna elképzelni érzelmekkel. Mert van olyan, amikor két ember szereti egymást, de nem lehetnek együtt nyílt kapcsolatban. Azt hittem, a miénk is ilyen lenne. Persze nagyon naív voltam, a pasi nem volt igazán sebezhető, ez már gyanús kellett volna legyen. Én csak azt láttam, ahogy ragyog a szeme, amikor rám néz. Vannak férfiak, itt gyakorin is leveleztem többel, aki házas létére beleszeretett másba. Általában kiégett, rossz házasságban élők, akik nagyon szeretik a gyerekeiket és nem akarnak hétvégi apukák lenni. Szóval nem lehetetlen, hogy nem csak egy skalp lennél. Végülis én se csak arra kellettem neki. Annál azért többre becsült, hogy megtegye és eldobjon. Ezért inkább meg se tette.

2019. febr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Rám is nyomult már hàzas férfi. Fiatalabb is ès idősebb is. A fiatalabbnak akkor született kislànya. Az idősebbiknek meg annyi idős lànya mint amennyi én vagyok.

Mindkettőt ismertem, úgy hogy koccoltam mindkettőt!

2019. febr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalabb koromban egy presszóban dolgoztam beugroskent.K.rv. jo volt a borravaló.Ott akkor az első napomon bejött egy átlagos fickó látogatott a barátaival.Kiderült ő ott valami torzsvendeg volt.Nézett egyre jobban aztán igyak vmit stb.Leraztam nem foglalkoztam vele.Bezartam,haza felé pedig megvart egy sötét sikatorban,hogy ő belem szeretett,azonnal legyek az övé,nem számít neki a család stb..a kezdeti sokk es felelem utan elmagyaraztam neki merre van az elore,meg hogy mit szólna ehhez szegény felesége gyerekei.Metal részeg volt a pasi de akkor sem csinálunk ilyet.Én monogam típus vagyok.Soha többet nem jött a pasi a presszoba holott törzs helye volt.Mostanában össze szoktam vele futni az iskolában amikor megyek a gyerkocert.Sose néz a szemembe..szerintem azóta is szégyelli magát..holott már lassan 10 éve.
2019. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nyomult már de nem vagyok qurvä, sem dagi aki bizonyítani akár.
2019. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen,de nem jövök össze házas férfival nálam ez alapelv.
2019. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Igen,többször is. Belementem mindig,de megbántam.
2019. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Többször is.

Egyikbe sem mentem bele.

Volt ahol volt gyerek volt ahol nem.

Akarmilyen jo pasi volt keptelenek lennék rà h egy családot tönkretegyek.Én sem örülnék neki ha velem csinàlnàk meg

igy en sem tartanám fernek ha én màsnak okoznàk fàjdalmat.

Komoly kapcsolatra egyebkent sem kène.

Nàlam mint ember mint férfi megbukott.

Sok szingli pasi van,bàrmikor lehet kufircolni ha epp szexre vágyok.

Nem kell ehhez hazas,foglalt pali.

Tükörbe sem tudnék nézni.Meg azon idegeskedni mikor derül ki egy ilyen viszony.

Volt olyan h szinglinek adtak ki magat

utana nyomoztam,volt egy masfel eves kislanya.

Onnantol teljesen kizartam az eletemböl

Szerencsere csak flört volt,de igy is elég szarul ereztem magam.

2019. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Most..illetve, egy ideje megy, de csak most tudtam meg, hogy nem élnek külön...ahogy én azt hittem...
2019. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!