Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltad/ csalod meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltad/ csalod meg a párod?

Figyelt kérdés

Én nem ítélkezni akarok. És a trolkodás sem célom… én is voltam ilyen helyzetben..

Engem maga a történet érdekel.

Hogyan, miért jutottál el odáig, hogy megcsalás lett a vége?

Itt megoszthatod azt, amit más úgysem értene.

De azt is megértem, ha valaki csak privátban tud beszélni erről….



2019. febr. 11. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert megtehettem.
2019. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyre kevésbé figyelt ràm, sokat veszekedtünk, mindig állt a bál itthon.

Nyàron elkezdtem egy tanfolyamot, az oktató meg baromira vonzó volt.

1 hét utàn összegabalyodtunk.Lebuktunk.

A szakadék legszéléről próbàltuk visszahozni azt a gyönyörű 4 évet mióta együtt vagyunk, azóta is ezen dolgozunk.

Mostmàr egyre könnyebb, egyre inkàbb jön vissza az, ami régen volt.

De ebben rengeteg munka, erőfeszítés, alázat van a részemről.

34N

2019. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Drukkolok nektek! Második válaszoló!
2019. febr. 11. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Akkor te nyilvàn nem kerültél még ilyen helyzetbe, én nem is kívànom.

Azt meg mondjuk nem hiszem, hogy én voltam az első a történelemben aki ekkoràt hibàzott.

De azt elhiheted, hogy tőlem nem nagyon van/volt alázatosabb, meghunyàszkodóbb nő az elmúlt 8 hónapban.

Minden energiàmat, erőmet a kapcsolatba teszem azóta is, és nincs nap, hogy ne éreztetném vele, mennyire ő a fontos nekem.

Nagyon nehéz időszak volt mindkettőnknek.Én egyedül a hàlóban, ő a vendégszobàban, a kislànyom a sajàtjàban.Úgy éreztem magam a hàzban, mint egy idegen, ugyanis a lànyom is megérezte, hogy itt bizony tuti az anyja hibàzott, és nem párom.

Egy nagy talicska szrnak éreztem magam, nem is éltem szinte, csak vegetáltam.

Főzni ugyanúgy főztem, de enni nem bírtam.

Lefeküdni ugyanúgy lefeküdtem, de aludni nem tudtam, míg vissza nem jött aludni a hàlóba.

Hidd el, ilyen helyzetben nem csak annak rossz, akit megcsalnak, hanem annak is, aki hibàzott.

Cipelem mint egy keresztet.


Kérdező, köszönöm:)

2019. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a trollkodást.. nem ezért tettem ki a kérdést…
2019. febr. 11. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Mint írtam, abban az időszakban màr egy ideje kezdtünk eltàvolodni egymàstól, aztàn gondolom az eszemet meg nem hasznàltam:(
2019. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy megpróbáljátok helyrehozni a dolgokat.
2019. febr. 11. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Attól függetlenül, hogy megint együtt vagyunk, együtt alszunk, rendben a nemi életünk, sokat nevetünk, újra jövünk-megyünk stb. mindennap éreztetem vele, hogy szeretem.

De ezt is kell tennem.

Soha, de soha nem szabad annyiban hagyni, ha érzitek, hogy tàvolodtok egymàdtól!Az első percben meg kell beszélni, vissza kell hozni a tüzet, mert sajnos csúnya véget érhet, nagyon könnyű elveszíteni a màsikat.

Hozzàm kegyesek voltak az égiek, és pont ezért többet ilyen hibàt nem követnék el!

2019. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne is figyeljetek ezekre a Trollokra. Azért hoztam létre ezt a kérdést, hogy az ember végre kiírassa magából a történetét. És nem azért, hogy szidalmazzátok! Azért, hogy megértsétek, hogy igenis van az a helyzet, és nem minden fekete és fehér…
2019. febr. 11. 18:09
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk én a kettes nem szétaláznám...

én azt látom benne hogy egy félrelépés ami pont ide illő kifejezés után ezerrel dolgozik hogy éreztesse hogy kell a pasi neki.

Így nem a tettet kell elbírálni mert azt ő is megtette és szívott is hanem az utána történő hajtását hogy visszahozza a régi kapcsolatát.

Az meg hogy hogy érzett az oktatóval és miért döntött így hogy neki a régi kell az az ő ügye nem láthatsz bele miért. Nyilván sokkal tartalmasabb egy házasság mint egy testi kapcsolat...

2019. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!