Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Negyvenes kétgyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes kétgyermekes anyuka vagyok. A férjem állandóan szexelni, akar engem már egyáltalán nem érdekel a szex. Mit tegyek? Félek megcsal.

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a házasságunk, de ennyi év után kié az. Ha nagy ritkán együtt vagyunk, figyelmes az ágyban is, sok gondot fordít az előjátékra, és ki is elégít, nem ez a gond. A gond az, hogy már nem érdekel a szex. Ha nem kérné eszembe sem jutna. Régen szinte minden nap volt minden, most már az vont hogy hozzáérjek, pedig nem hagyta el magát, sportos, ápolt. Nincs semmi betegség,sérelem, megcsalás a háttérben, átbeszéltük ezerszer. Mi lehet a baj? Előbb utóbb tényleg megcsalás lesz a vége?

2019. febr. 13. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
96%

Pszichológusnál jártál?

Én mindent(!) megtennék, hogy kiderítsem az okát. Valami oka biztosan van, főleg, ha régen nagy volt az étvágyad.


Egyébként ha nem változik, akkor 4 lehetőség van:

- beletörődik, és megelégszik azzal, ami van.

- elváltok.

- megcsal.

- nyitott kapcsolatba kezdtek.

Hogy melyiket fogja tenni, azt nem tudhatjuk. Te ismered.

2019. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan elvárnád, hogy mondjon le élete végig a szexről, csak mert téged már nem érdekel? Elítélem a megcsalást de nőként meg tudnám érteni, ha emiatt elválna tőled. Nem a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, de igenis nagyon fontos. Szerintem keress fel egy nőgyógyászt és ha kell, szexuálpszichológust, derítsd ki, mitől tűnt el a libidód.
2019. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
25%

Egyértelmű, hogy megcsal, és igaza is lesz!

Te pedig ne legyél önző, gondolj a gyermekeidre, és engedd!

Ha pedig válni akarsz, akkor tud, hogy miattad, így ne tiltsd el a gyerekeitől és ne vedd el a pénzét!


Egy házasságot összetarthat egy szerető!

2019. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is menj orvoshoz.

Ennek részedről oka van, derítsd ki sürgősen, mielőtt tényleg valami gond lesz a házasságoddal.

Habár azt írtad, van gond, nem tökéletes, szóval azon is dolgozhatnál.

Szedsz fogamzásgátlót?

2019. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod partner ebben, akkor közösen kerestek erre megoldást. Biztosan van valami lelki oka ennek. Nekem is volt ilyen a párommal, hogy az elején nagyon nagy volt az étvágyam, majd lelankadt. Viszont én "könnyű" helyzetben voltam,mert tudtam, hogy miért. A párom egy időben folyton elkezdte, hogy lehetnék vékonyabb stb., ha picit felszedtem akkor csipkelődött vele. Nekem ez rosszul esett, aztán az rátett egy lapáttal, hogy a neten a nádszálvékony lányokat leste. Így én elkönyveltem magamban, hogy nem vagyok szexi, biztos undorító vagyok, nem lehetek az ágyban egy szép látvány és minden gusztusom elszállt. De nagyon nehéz volt viszont ezt visszahozni. Sokat kellett róla beszélnem, és a legfőbb gyógyír a türelem!
2019. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
83%

Nagy eséllyel hormonális oka van.

Nálam szülés után volt egy ilyen időszak. Tudod, hogy hogy oldottam meg? Én kezdeményeztem a szexet. Tudtam, hogy jó lesz, és ha elkezdjük, akkor a férjem mindent megtesz, hogy kielégítsen. Tudatosan odafigyeltem, hogy azért a heti 2-3 minimum meglegyen. Amikor nagyon nem volt kedvem, egy kis orál attól még belefért.

Idővel visszatért a libidóm.

2019. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Igazából lehetőség is nagyon kevés van, kicsik a gyerekek, mire elalszanak hulla vagyok. A hormonjaim sem tökéletesek még, bár már rendszeresen menstruálok, de a kicsi még szopizik. Tudom, hogy nincs ez jól így, hiszen amikor lehetőség van akkor is elutasítom: vagy a munka, vagy egy jó film, vagy valami bagatell sérelem, mindig van ok. Ha engedek akkor pedig inkább csak a passzív fél vagyok. Régen ez totál másképp volt. Szeretem még, de az szex nem érdekel...
2019. febr. 13. 12:20
 8/61 anonim ***** válasza:
82%
Nem tökéletes a házasságunk, de ennyi év után kié az. - azoke az, akik nem igy allnak hozza.
2019. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
22%

hiperszexualizált társadalomban élünk, ha egy nő köszöni szépen, jól megvan szex nélkül, megkapja azokat az előítéletes válaszokat, amiket te kérdező.


1. az emberek egy része elítél, mert szex nélkül is tudsz élni


2. elítélnek, mert milyen asszony vagy, hogy a szexéhes férjedet nem elégíted ki, házastársi kötelességedet szerintük nem teljesíted.


3. a másik fele rögtön medikalizálja a helyzetedet, és szerintükbaj van veled, mert nem normális, ha nem kérsz a szexből, mikor minden más igen.


én meg azt mondom, a tested a tiéd!


alapvető emberi jogod dönteni afelől, hogy szexelsz-e vagy sem, anélkül, hogy bárki ezért bélyeget süssön rád.


egyáltalán nem gondolom, hogy bármi bajod lenne, a baj a világgal van, minden a baszásról szól, aki ebből nem kér, sokak szerint csak beteg ember lehet, holott bátran dönthetsz úgy, hogy nem szexelsz, ha nem akarsz, és emiatt nem kell téged patologizálni.


semmiféle bűntudat ne legyen benned a férjed felé.

ha ő állandóan szexelni akar, a baj talán vele van, és szexmániás, inkább ő menjen orvoshoz.


senkinek nincs joga téged emiatt bántani, te se bántsd magad.


ha pedig megcsal, hát akkor annyit is ér, egy percig se bánkódj.


csak azért ne szexelj vele, hogy megtartd.


ha egy 40 feletti férfinak állandó baszhatnékja van, és szeretetnyelve kizárólag a nemiségre redukálódik, az gáz.


annyiféle módon ki lehet fejezni, h. szeretjük a másikat.


a férjed sokkal inkább élveteg, a saját kielégülése érdekli csak.

hogy neked már egyáltalán nincs kedved a szexhez, nagy oka lehet a férjed viselkedése, a tested így tiltakozik, mert nagy rajtad a felőle érkező nyomás.


ha hetente kétszer próbálkozna, és nem gyötörne folyton ezzel, sztem magától visszarendeződnének nálad a dolgok.


meg szerintem azért sem akarsz szexelni vele, mert már rég nem érzed jól magad ebben a házasságban, és nekünk nőknek kell a stabil érzelmi alap, az animális szinten való közösülés a férfiak sajátja.

2019. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
82%

6. Vagyok

Ó, hát ez egyértelmű, a magas prolaktin szint miatt nem kívánod a szexet.

Ismerős.

Alkalom arra van, amire akartok. Őszintén: ennyi év után hány perc egy aktus? 20? Akkor 20 perccel később mész aludni. Nem nagy cucc.

Ez is olyan, mint az izmok: minél kevesebbet használod, annál kisebb a teljesítmény, és rendszeres edzéssel fel lehet pörgetni. Minél többet szexeltek, annál jobb lesz a libidód, gyorsabban érsz el az orgazmusig, jobban nedvesedsz, stb.

Ha arra vársz, hogy annyira megkívánod, hogy letéped a ruháit, akkor ebből nem lesz szex.

2019. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!