Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg ennyire hülyék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hülyék a férfiak vagy a nők bátrak?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, azóta izgat az, hogy olyan nővel legyek, akinek van barátja, férje, vőlegénye stb.

Az elmúlt bő 10 évben tettem is érte, mondhatjuk, hogy a kapcsolatban unatkozó nők megmentője vagyok.:D

Viszont ami totál meglep engem is, hogy egy idő után simán előjöttek azzal, hogy valahogy belecsempésszenek a családjuk közelébe.

Tipikus ilyen:

Intéz a családi vállalkozásnál munkát, bemutat a férjének is és akkor lehetnénk mindennapi viszonyban.

Vagy menjek el a családi ünnepségre, mint egy munkahelyi jóbarát vagy rég nem látott rokon.

Kaptam már olyan ajánlatot is, hogy költözzek oda.

Aztán mivel a barátja későig dolgozik, mi addig együtt lehetünk.

WTF?

Na most eleve nem értem, hogy kinek nem tűnne ez fel?

Vagy hogy? :D


2019. febr. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Ferjes no vagyok es 2 eve van szeretom, a hazamtol 2 oranyira eso hotelekben randizunk, es neha tolem 20 percre eso hotelekben-eszembe sem jutna bemutatni a ferjemnek, a sajat hazamban pedig kizart h randizzunk mert az szamomra mindennek a legalja.


Szoval sztem ezek a nok csak a lehetosegre varnak h lebukjanak vagy ugy gondoljak h siman megusszak mert miert ne. Nekem fontos a hazassagom, csak jelenleg kapuzarasi panikom van, szoval nem kisertem a sorsot:-))


Lehet lepontozni:-)))

2019. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Azt hittem ez egyedi. Engem is haza akart már cipelni nő a családi ebédhez, mert milyen jól kijönnék a férjével.

Másik, hogy menjek én is akkor, oda ahol ő a férjével nyaral. Voltak még hasonló ötlettel rendelkező nők.

2019. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.



Jaja, az megvolt nekem is. :D

Menjek le július 6-7 körül Balatonfüredre, mert lent fognak nyaralni és a férje aznap megy a gyerekekkel túrázni és akkor mi meg kettesben tudunk akor lenni :D

2019. febr. 16. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
"h randizzunk mert az szamomra mindennek a legalja." Jó magasan van nálad a léc.:D
2019. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hallottam én is,hogy a feleség a családjával Egyiptomban nyaralt és a szeretőjének is fizette a szomszéd szállodába a nyaralását.Ott pedig munkatelefon ürüggyel eltűnt és kezeltette magát.
2019. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szép kis társulat....
2019. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!