Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek milyen arányban fordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen arányban fordul elő akár a környezetében a megcsalás? A férfi nő arány?

Figyelt kérdés
Ki mit tapasztalt? A nők vagy a férfiak a csalfábbak?
2019. febr. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem reprezentatív, nekem speciel több férfi csaló volt az ismeretségi körömben, de nők is vannak. Szóval egyik nemet sem lehet felmenteni a vádak alól.
2019. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a férfiak jó esetben nőkkel csalják meg a párjukat, nem saját nemükkel, így az arány hasonló.
2019. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
25 éves srác vagyok és a korombeli férfi ismerőseim közül jó ha 30-ból 5-nek van barátnője. A legtöbbnek azért nincs, mert nem tud szerezni, aki meg tudna az nem akar.
2019. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi körömben a nők vannak többen.
2019. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt látom,hogy sokkal több nő lép félre a házassága alatt,de csak egy,ritkábban két alkalommal és akkor gyakran borítják is a bilit,beszerelmesednek és válás a vége.

A Férfiak nagyobb arányban hűségesek,de aki nem,az a felesége mellett szinte egész házassága alatt tart szeretőket,akiket pár évente lecserél.Ők sok nőt kilőnek függetlenül attól,hogy férjezett vagy nem.

Tehát aki azt mondja,hogy azonos arányban kell lennie a csalfa nőknek és férfiaknak,az ebbe nem gondol bele.

2019. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!