Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól érzem, hogy csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy csak ki akarna használni és szédít?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akit ismerek már egy ideje. Van barátnője is, de erről túl későn szereztem tudomást. Finoman szólva sem vagyunk közömbösek egymás iránt,elmondása alapján el tudna velem képzelni komolyabbat is, nagyon jó nőnek tart, de a barátnőjét nem hagyta el. Szégyellem magam,de történt valami köztünk pár hónapja, azóta nem engedem neki. Úgy viselkedik,mintha szerelmes lenne belém, de tudom,hogy nem az. A lehetséges jövőnkkel kapcsolatban sosem ad egyértelmű választ, ezért elkezdtem hanyagolni és elengedni az egészet,még nem teljesen sikerült.

Szexet persze akarna tőlem,arra bármikor kapható lenne.



2019. febr. 17. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Jól. Én csak azon csodálkozom, hogy mennyi ember felteszi ezt a kérdést. Most komolyan, szerinted normális, épeszű, egyenes ember az aki a nője háta mögött fűzöget másokat?
2019. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Légy távolságtartó, aztán majd kialakul valamilyen irányba.
2019. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem hagyta el a barátnőjét, akkor csak változatosságra, kalandra vágyik, nem komoly kapcsolatra. Valóban csak használni akar, és abban reménykedik, hogy újra elgyengülsz.
2019. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem elhanyagolni kell, hanem közölni vele, hogy csak akkor keressen meg, ha a barátnőjével szakított. Hozzáteszem ilyen emberrel nem tudom miért akar bárki is kezdeni, hiszen nyilvánvaló, hogy nem egyenes, a mostani barátnője mellett is hülyít mást. Igazság szerint az sincs kizárva, hogy nem te vagy az egyetlen, aki szédít vagy szédíteni próbál.
2019. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Ő biztos egy hejespassee aki jóval a szinted felett áll aki miatt nyitva hagysz kiskapukat és ábrándozol hogy de jó lenne ha..

Ha nem így lenne egyből kukáznád és nem ide írogatnál önigazolásokat keresve.

Ez egy játszma és vesztésre állsz

2019. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
És mi van ha csak szexet akar? SEMMI! Élvezel egy jót, miért ne?
2019. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mesél neked a barátnőjéről? Mióta vannak együtt?

Gondolom a szokásos szöveget mondja. Megromlott a kapcsolat, már nem is szereti, de nincs szíve elhagyni. Vagy valami más indok miatt nem szakít. De állítja, hogy téged akar.

Én a barátnőt sajnálom. Mindig a harmadik fél szívja meg , míg a megcsaló fél csak saját magát sajnálja. Ezek az emberek önzőek. Csak saját magukkal foglalkoznak. Ilyennek nem kezdenék...

2019. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazatok van. Sajnos.
2019. febr. 17. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
A párjának azért mondd el. Ha már a srác nem legalább te legyél őszinte.
2019. febr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki a párja.
2019. febr. 18. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!