Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Online megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online megcsalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjem a hétvégén másik városban volt, egy tanfolyamot kezdett el. Mostanában nem jó a kapcsolatunk,igy belenéztem a telefonjába, pontosabban a böngészési előzményekbe. Be volt jelentkezve egy oldalra, és rengeteg üzenetet láttam, írtak is neki, és ő is kezdeményezett, többnyire ilyesmi szöveggel : " szép cicik", " szex?", "szép punci" és küldi a képet magáról.

A nők, akik írtak neki pl "forró felnőtt videó csetre vágyom, benne vagy? " férjem válasza : persze.

Annyira kétségbeesetten, remeg a kezem és lábam, egyszerűen nem értem, őt nem így ismertem meg.

Tudom, hogy mostanában nem minden oké köztünk, de ezt azért nem érdemelném. Ő most már alszik, és nem tudom mit tegyek :( jövő héten is elutazik, mi van ha akkor megcsal? Olyan nőkre írt, akik 25 km-es körzeten belül vannak. Nem ismerem ezt az oldalt, alig bírtam kezelni, ráadásul a szívem majdnem kiugrott a helyéről. Várjak még vagy keltsem fel, hogy mégis mi ez? Vagy maradjak csendben, mert végülis nem történt semmi? Bár az egyik nő küldött neki chat linket, és a telefon előzmények szerint, az az oldal meg lett nyitva.

Annyira rosszul vagyok, egyszerűen nem bírom felfogni, hogy ez a becsületes ember, akivel négy éve házasok vagyunk, a becsület mintaképe volt számomra, ezt teszi velem. Nem tudom elhinni.


2019. febr. 17. 23:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

"forró felnőtt videó csetre vágyom, benne vagy? "


Te elhiszed, hogy ilyet leír egy élő ember, aki tud magyarul? Egyértelműen kamu üzenet, angolból xarul tükörfordítva.

2019. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, volt olyan is, oda volt írva, hogy automatikus fordítás, és külföldi nevű volt a nő. Ezekkel nem is foglalkozott. De nem mindnél volt ott az automatikus fordítás szöveg, és normális átlagos magyar nevekkel voltak a nők.
2019. febr. 18. 00:18
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Tulajdonképpen mi a kérdésed?
2019. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hogy most mit csináljak. Kérdezzem meg, vagy ne? Várjam ki, míg megteszi? Hunyjak szemet felette?
2019. febr. 18. 00:22
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
En dobnam mar holnap, de te tudod
2019. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sem férne bele.

Elindítanám a válást. Az ilyesmi nem olyan dolog, hogy megbánja, és megjavul. Mindig ezt fogja csinálni, sőt, lehet ezt csinálta már azóta, mióta ismered.


Ha neked belefér, akkor beszéld meg vele, és söpörd a szőnyeg alá.

2019. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Soha nem tudnám túltenni magam rajta :( ráadásul egy csajnak ő írt először hogy "szex?" a csaj nem válaszolt. Ha a csaj válaszolt volna, akkor tuti megy és megdugja? Egy vadidegent? Ez annyira hihetetlen számomra :( ennyire félreismerni embert, akit régóta szeretek és összeházasodtunk, szültem neki, teljesen más férfi volt a szememben, mint az eddigi kapcsolataim, ő volt a nagy ő. Erre bumm, totál nem így ismertem meg.

Nem fogom tudni a szőnyeg alá söpörni, az biztos. De várjak még? Amíg lesz konkrét szex?

2019. febr. 18. 00:52
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy mire jöttél rá és kérdezd meg tőle, hogy hogyan gondolja tovább.

Ha elkezd hebegni-habogni, ha hirtelen nem talál szavakat, akkor vagy megcsalt, vagy erősen gondolkodik felőle. Ha jó színész, akkor szavahihetően bedumálja a fejedbe, hogy csak játék. Pedig ez nem játék!

Ha kibékültök is, nagyon-nagyon kell majd neki bizonyítania, hogy felhagyott ezzel a gyakorlattal, de benned még évek múlva is (lehet, hogy valós ok nélkül) benned lesz a féltékenység szörnye.

F.

2019. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Kuka!

Csajozik mint a fene.

Minél becsületesebb dolgosabb ... hát persze róla senki sem gondolná.


Nyugodj meg,sose fogja abba hagyni.

Legfeljebb óvatosabban csinálja.


Ha bizonyitékot akarsz szerezni ne szólj semmit,csak figyelj.

Ha meg akarod vele beszélni, akkor nagyon fog figyelni a részletekre hogy le ne bukjon.


De a helyedben dobnám és nem csinálnám ki magam miatta.

2019. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele??
2019. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!