Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lora87 kérdése:

Megcsal a párom, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmondom a történetem a legrövidebb formában.

Kapcsolatban vagyok,a páromtól van egy 2 éves kislányom.

Ő vidéken dolgozik(hol dolgozik,hol nem),igy minimális időt töltünk együtt.

Tavaly rájöttem,h viszonya van egy másik nővel ami mar 3 hónapja tartott. Nagyon nehezen viseltem,egyáltalán nem tudtam enni és aludni,elvégezni a feladataimat,a munkámat,a végén orvoshoz kerültem,és a munkahelyemről is elbocsájtottak.

Szeretem őt. Szinte egyedül nevelem a kislanyunkat,és attól h dolgozgat,az anyagi részébe szinte semmit nem segit..viszont az együtt töltött idő "álom családba" illő.Mikor együtt vagyunk,boldogok vagyunk,de ahogy kilép az ajtón,ideges leszek.

Emelett tavaly bajba keveredett(illegális kábítószer tartása és forgalmazása miatt),ezért az idén leültetik egy rövid időre. Akkor megbocsájtottam neki,és ezzel az "ügyet" is lenyeltem,abban a reményben h tanul belőle és többé nem fordul elő. Láttam rajta,h tényleg megbánta mindkét dolgot,és adtam neki még egy esélyt..

Az ő elmondása szerint retteg attól h elveszít minket mire kiengedik. Nagyon szeret engem.Én mondtam neki h ha tanul belőle és számít neki valamit a családja akkor más útra tér. Tudni kell,h a megbocsájtásom majdnem egy évébe került. Minden nap könyörgött,sirt is,jött utánam,annak ellenére h minden alkalommal elzavartam.Ezért is hittem,h komolyan megbánta amit tett.

A kapcsolatunk körülbelül 1 hónappal ezelőtt rendeződött.

Tegnap éjjel viszont üzenetet kapott... és rájöttem h megint van valakije,egy tőle 25 évvel idősebb 2 gyermekes anyával,ami talán 2 hete tart..

Úgy érzem, h összeroppanok a tudattal...nem értem h miért csinálja ezt,vagy akkor tényleg miért nem hagy békén,minek jott utánam annyit?

Még nem árultam el neki,h tudok az új viszonyáról..nem tudom hogyan fogjak hozzá,hogyan mondjam meg,és h mi tévő legyek most. Teljesen kikészültem pár óra leforgása alatt..

Kérem,h a rosszindulatú megjegyzésekkel,gúnyolódásokkal,véleményekkel kíméljetek.


Egy kétségbeesett anyuka



2019. febr. 20. 16:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább nem írom le a véleményemet, mivel valószínűleg már megvan hogy mit szeretnél hallani. De csak úgy címszavakban, ahol érzem az ellentétet:

"nagyon szeret minket" = "szinte egyedül nevelem a kislányomat + az anyagi részébe semmit se segít + bajba keveredett + 2szer megcsalt"

2019. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben most azonnal szakítanék vele,már kapott egyszer esélyt, de mint látjuk kutyából nem lesz szalonna. Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy, de szerintem ma ülj le magadba, miután letetted a kicsit aludni és gondolkozz el hogyan mondd meg neki, és könyörgöm ne adj neki újabb esélyt, mert hülyét fogsz magadból csinálni és teljesen idegroncs leszel!


Remélem mihamarabb jól leszel!

2019. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy a drogos, hazug féreg ismét nem változott a hűség és becsület mintapéldányává. Hihhetetlen. Most már végre akkor kinyitod a szemedet, és hajlandó leszel jobb anyai és családi mintát biztosítani a gyermekednek (az hogy apu néha eddig jött és akkor eljátszotta a hepit, az nem az), vagy továbbra is ragaszkodsz ehhez az aranyfarokhoz (feltételeznem kell, hogy minimum aranyfarka van, máskülönben normális nő már rég elhajtotta volna)?
2019. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Rockarc ***** válasza:
100%

Nezd, nem leszek finom, de talan most ez celravezetobb. Ezt az embert azonnal felejtsd el. Legalabb 3 olyan bunt kovetett mar el ellened es a gyermeketek ellen, amire nincs bocsanat. A tobbirol nem is tudsz.


Mindenkeppen erdemes lenne egy birosagi keresetet beadni tavoltartasra es a latas korlatozasara. Hivatkozz a kabitoszeres multra. Erre nem azert van sukseg, hogy elvagd a lanyodtol, hanem azert, mert a rendorseg az abban leirt hatarozatot tudja betartatni. Ha nincs papir, akkor o is barmikor megjelenhet a gyerekert, elviheti az ovodabol stb. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy soha nem johet, annyit engedsz meg neki, amennyit jonak latsz. Ez csak egy biztositek, hogyha elszakadna nala a cerna, akkor a rendoroknek legyen jogkoruk intezkedni. Kulonben csak ki fognak menni es vonogatjak a vallukat.


Termeszetesen ugyanazt fogja csinalni, ami eddig mukodott, jon es konyorog. Add ki az utjat, zard le magadban, koncentralj arra, hogy ugyis mar az uj baratnojet keresi, lehet azzal is van egyutt. Te pedig keress magadnak valakit, aki nem egy ilyen szemetlada.


42F

2019. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Miert kerdezed a mi véleményünket?

Már döntöttél, nem? Vele maradsz és várod, hogy legközelebb jobb lesz.


Ha nem így lenne egyáltalán nem fordult volna meg a fejedben ezt leírni, hanem már véget is vetettél volna ennek.

Kár, hogy téged nem zavar, hogy a kislányod ezt a mintát fogja látni.

2019. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha valóban szeretnél változtatni az életeden akkor jöjj rá miért mondod egy olyan emberre, hogy szeretem aki folyton bánt.

Építő kapcsolatban kéne élned nem pedig egy hazug, tudatmódosult, bántó, fajdalomban.

2019. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Jó akkor mégegyszer leírnám h a gúnyolódástól kimeljetek.

Úgy gondolom h nem csak az én "feladatom"lenne biztos hátteret biztositani a gyereknek. Félreértés ne essék,a legszebb dolog az életemben h megszületett,és mindent megteszek h semmiben ne szenvedjen hiányt.mindent amit csak tudok. Másodsorban nem a gyerek háttere volt a téma lényege.

Az volna a helyes ha elküldeném jó messzire,de ebben a pillanatban és helyzetben nagyon nehéz reálisan gondolkodni és dönteni. Nyilván ezért,segítségért fordultam az itt levőkhöz,olyan emberekhez akiknek vannak tapasztalataik hasonló helyzetekbe,más kívülállóként szemlélni a dolgokat. nem pedig irtam ide h vitatkozni kelljen és gunyos megjegyzéseket olvasni.

2019. febr. 20. 16:48
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan fogjak hozzá, mit mondjak neki... tudom,h a saját érdekünkben nem szabad neki engednem. Nem viheti el a lányt mert nem kötöttünk házasságot és én úgy gondoltam ha majd oda kerül a sor akkor feltüntetem mint édesapát. Szóval ő egyenlőre papiron nincs sehol..
2019. febr. 20. 16:59
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy gondolom h nem csak az én "feladatom"lenne biztos hátteret biztositani a gyereknek" - de a te feladatod azt biztositani, hogy normalis, tiszteleten alapulo, egeszseges ferfi-noi kapcsolati mintat lasson a gyermeked. Ezt jelenleg nem biztositod neki, mert igy masodik esely, meg amugy. Ez rendkivul artalmas lesz a kesobbiekben a szamara.
2019. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Rockarc ***** válasza:
93%

Ezek utan nem kell mondani neki semmit. Ha keres telefonon kinyomod, a lakason zarat cserelsz. Ha az utcan kozeledik elszaladsz. Leveleket, uzeneteket kidobni olvasatlanul. 1 arva szot ne mondj neki, es ne is hallgasd meg. Szerintem gyorsan ra fog jonni, hogy nincs keresnivaloja.


42F

2019. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!