Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan ferfirol akinek szeretője van, és házasodni készül a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Igen,én vagyok a szerető.sajnos beleestem ebbe a hibába,és nem tudtam kiszállni.persze vannak az így meg úgy szeretlek dumák,mégis meg tudja tenni,hogy elvesz egy másik nőt a közös gyerek miatt,és csak azért mert a nő azt mondta,hogy elhagyja ha nem lép.

roviden ennyi a történet ,de képtelen vagyok felfogni,hogy valakinek van képe elvenni valakit miközben szeretője van,és mindezt csak a gyerek miatt.nagyon magam alatt vagyok.valahogy ki akarnek abrandulni,de szeretem sajnos.nem is tudom mit várok tőletek,talán csak annyit hogy valaki azt mondja,hogy ennél már csak jobb lehet.


2019. febr. 21. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szar ember. Ahogy a "szeretője" (ingyen ribije) is. A szegény barátnőt sajnálom.
2019. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Láss tisztán.Nem csak a gyerek miatt veszi el.Rajta van a nyomás,de nyilván azzal a nővel képzeli el hosszútávon,és nem veled.
2019. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
"elvesz egy másik nőt a közös gyerek miatt,és csak azért mert a nő azt mondta,hogy elhagyja ha nem lép." - Azért a zsaroló fél is megéri a pénzét, gondolom, a gyerekkel is zsarolja.
2019. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Én nem sajnálok senkit igazán,a barátnő se jobb a kérdezőnél vagy a férfinál,hisz arra kényszeríti a párját,hogy vele maradjon,holott egyértelmű,hogy önszántából nem tenné.Három sunnyogi.
2019. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam szar embernek,csak egy embernek aki beleszetett a rossz emberbe.es amúgyis,én nem csaltam meg senkit.
2019. febr. 21. 16:07
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért ne mentegesd magad.A férfi se rossz ember,csak belédszeretett,max nem eléggé. A barâtnő se szar ember,csak szereti a barátját,és a szerelem nevében kényszeríti,hogy vele maradjin.Uh,mindenkinek meg van a kifogása,hogy miért nem tett semmi rosszat,csak.
2019. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező te lehet,hogy nem tartod magad szar embernek,de attól mások szemében még az vagy...Ami pedig a pasidat illeti,ritka egy nagy görény lehet.El ne hidd már,hogy téged szeret..Ugyan,sűket duma!Ez meg ,hogy a nő szinte kényszeríti ,hogy vegye el..hagyjuk már!Aztán áruld már el nekem,mitől vagy te olyan biztos abban,hogy a pasid igazad mond neked a párjával kapcsolatban?Ha valóban nem szeretné,esze ágában sem lenne elvenni!Ha meg valóban beléd lenne szerelmes még kapóra is jönne neki,hogy a nő elhagyja...nem gondolod?!
2019. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csak ürítésre kellesz neki,nem vagy több.Gratulálok nektek,selejtek
2019. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

"Én nem érzem magam szar embernek,csak egy embernek aki beleszetett a rossz emberbe.es amúgyis,én nem csaltam meg senkit."


De attól még szar ember vagy és pont.

Most azt akarod mondani, hogy te vagy az áldozat? Nem kell mindent elhinni annak a csaló féregnek aki azt állítja, hogy a barátnője zsarolja? Na, hagyjuk már ezt a süket dumát. Ha szerelmes lenne beléd, gondolod, hogy érdekelné a gyerek és a barátnője? Na ezért nem lesz akárkiből szerető, mert van aki tudja, hogy ez csak kamuzás, de te is megéred a pénzedet, ha annak ellenére, hogy van barátnője és gyereke, így is beálltál a szeretői szerepbe. Mindketten szar emberek vagytok!

2019. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól h szereted még szar ember vagy! Fogalt pasival kezdeni? Az volt hatalmas hiba! Semmibe vetted a nője érzéseit, h az mit fog érezni ha kiderül. Te érdemelnéd meg h teveled csinálják ezt!

Itt mindenki hibás az tuti! Hazugságban éltek mindhárman !

2019. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!