Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalok két férfit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalok két férfit egyszerre, mégsem érzem annak, miért?

Figyelt kérdés

A filmek, a barátok, a sok mesélt történet arról, hogy fiatalon kiélték magukat (több férfival egyszerre kavartak vagy éppen sürűn váltogatták a partnereket). Belegondoltam hogy anno középiskolában is voltak olyan lányok akik után futottak a férfiak. Sosem vetettem meg őket, inkább úgy véltem, hogy rám csak 1 férfi fog rám nézni és őt kell elfogadni, ez van.


Tehát nem voltam egy csinibaba és a tanulással töltöttem napjaimat. Nem jártam sehova sem szórakozni.

Úgy vélem, hogy be kell pótolnom ami eddig elkerült. Egyszerre két sráccal vagyok együtt. Vagyis az egyikkel ténylegesen párként, a másikkal csak összejárunk és intim téren játszunk egymással. Az érdekesség, hogy van még egy srác aki közeledik felém. Őt se hinném h elutasítanám.

Nem érzem, hogy megcsalnám bármelyiket vagy átverném. Pedig igazából ez történik (nem tudnak egymásról). Mégis úgy vélem, hogy nekem ez kell.


Jó látni, hogy örömöt okozok nekik az odafigyeléssel a ragaszkodásommal, azzal h minőségi időt szánok rájuk. Élvezem h többen vannak és még ígyis belefér az életembe az egyetem és a munka is.


De vajon én miért nem tudok egy férfi mellett lenni csak? Számos olyan történetet hallottam, ahol ez teljesen normális és majd jön valaki aki miatt mindenki mást elhagyok majd



2019. febr. 25. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt mert nem szereted egyiket se, tehát tök feleslegesen vagy együtt a ""pároddal"".

Másrészt a régi sérelmeid miatt. Mindig a szürke kisegér voltál aki után nem futottak, és most fényezi az egódat, hogy több pasi is van. Attól függetlenül, hogy próbálod magad előtt is titkolni, hogy mekkora sérelmeket okozott benned az elhanyagoltság de mégis így van. Ezek miatt a lelki törések miatt van szükséged a visszaigazolásra, hogy több pasinak is kellesz egyszerre. De egyikhez sem fűz még csak tisztelet vagy szeretet sem.

2019. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ribi vagy anyukám, viszket a nuni és nem bírsz magaddal. Tartás nincs benned, csak rakod oda a puncikád ahol épp kuki van. Nincs ezzel baj, valakinek ezt a kategóriát is művelni kell, ha pedig valaki lenéz emiatt az jól teszi. :)
2019. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nincs önkritikád. Gratulálok. Mi mást kellene erre mondani. Ha te nem ítéled el magad, nyugi majd megteszi más, fōleg a “párod”, ha rájön, hogy milyen ember vagy.
2019. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Ezt is ki kell próbálni. Tedd, amíg jól érzed magad tőle! Később úgyis megunod, vagy rádtör a bűntudat.
2019. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
#4 Mit kéne kipróbálni? Ha valaki kalandozni s flörtölgetni akar és egyszerre több pasival lenni, hát tegye. De mi a bánatért nevezi ezt párkapcsolatnak?
2019. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha már ribi vagy legalább csinálnád rendesen pénzért..
2019. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Mik vannak :)
2019. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert egyik sem jelent sokat neked,,nincs ezzel gond,kár hogy nem ismerlek 🙂 37F
2019. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok romantikus ponyvaregényt olvastál, majd belelóg a bilibe a kezd, és felébredsz. Ide a rozsdás bökőt, hogy max. Cirmike a társaságod meg a Romantica Channel esti műsora...
2019. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Azert nem erzed annak, mert ez egy troll kitalalt tortenete.
2019. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!