Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem a következő- Hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a következő- Hogy ne érezzem magamban azt a szégyen és valamikor irigységet, mikor meglátom ex -barátnőmet a jelenlegi barátjával?

Figyelt kérdés

Bővebben-

Ex-baratnommel már több mint fél éve vége, szakítás vége, megcsalt és csúnyán váltunk el. Ő akkor pár hónapon belül lezárt és talált mást férfit (nem azt akivel megcsalt). Sajnos én meg valamilyen szinten kedvelem, ragaszkodom exemhez mert olyat adott mint lelkileg, testileg amit mai napig más nő nem. És mikor látom őket közösen bánt hogy ezt történt, és hogy ő boldog, vele férfi is boldog. És látom őket egy fajta szégyen, irigyseg,es fájdalom fut át rajtam, napokig bezarkozom.



2019. febr. 26. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez ilyen, lépj tovább te is! ;)
2019. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne valaki szégyelljen magán emiatt? Ha szégyenletesnek érzed magad, annak semmi köze más emberekhez, max. rájuk próbálod kivetíteni.

Az önérzetesség nem függ ennyire más emberektõl.


Amúgy szégyellheted is magad, ha olyan nõ után epekedsz, aki így bánik veled. Egy férfi, aki valamire tartja magát, nem fog sírni egy hūtlen nõ után, értékeli magát és nem áll össze olyanokkal, akik méltatlanul bánnak vele.

2019. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
69%
Ezen mindenki àtesik egyszer, ez ilyen. Neked.sincs màs választàsod,csak az hogy továbbàllj! Minden egyes nap amit azzal töltesz,hogy miatta rosszul èrzed magad elvesztegetett idő amit nem kapsz vissza. Ismerkedj.
2019. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Mindaz amit adott neked lelkileg és testileg az egy hazugság volt!Mivel megcsalt.Tehát ebből kiindulva nem adott semmit!Így most akivel látod,és azt hiszed boldog,az is csak a felszìn.Miért irigykednél?Hát kb.ilyen gondolatokkal ráébredhetsz Te is hogy egy semmitérő,látszat emberrel voltál együtt.
2019. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy megcsalt nem a te szégyened, hanem az övé. Azzal, hogy ezen szenvedsz, hogy ők boldogok meg a csaj mással boldog csak magadtól vonod meg az esélyt arra, hogy te is boldog légy. Volt egy srác az életemben akibe halálosan szerelmes voltam, ő viszont csak játszott velem és kihasznált. Elhitette vekem, hogy fontos vagyok neki, hogy különleges, hogy soha nem találkozott még ilyen csodálatos emberrel mint én. Aztán az első adandó alkalommal mászott rá a legjobb barátnőmre. Meg kell hagyni esze nem sok volt, nyilván a barátnőmnek az volt az első dolog, hogy elmondta nekem. Akkor persze folyamatosan az járt a fejemben, hogy miben lehet jobb a barátnőm nálam és mit kellett volna másképp tennem, hogy ez ne így alakuljon. Szerencsére a barátőm jobban ismer mint bárki más és tudta, hogy ezeken fogok pörögni, szóval rövides időn belül helyre is tett, hogy itt ne magamban keressem a hibát és rájöttem, hogy igaza van. Aki arra nem képes, hogy beszéljen, ha baja van és képes szemrebbenés nélkül a szemembe hazudni miközben a barátnőmnek teszi a szépet azért nem kár és örülök, hogy ez akkor bukott ki nem mondjuk 10 év két gyerek után.
2019. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!