Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok arra, ha a barátotok csókolózott egy másik lánnyal egy párszor egy hétvégi házibulin? Ez szakitó ok lenne?

Figyelt kérdés

Szóval meghivtunk egy nagy baráti társaságot a nyaralónkba,s mivel húgom szervezte 3x annyi lány volt mint fiú.Az egyik lány köztudott, hogy mindenkire felizgul (akár fiú akár lány) s ha iszik akkor nagyon kancássá válik :D . Este beszélgettünk ,majd aztán kicsit tapizott. DE nem vetettem rá akkora ügyet,montam magamban csak részeg.Kihivott egy cigire,néztük a holdat,s miközben beszéltünk hirtelen lesmárolt.Ledöbbentem, de mondtam neki, hogy ne (előtte boroztunk s rumoztunk is).De mondtam neki ezt ne, neki s nekem is van valakim.Következő nap ittuk s ittuk a feleseket (előtte a srácokkal is sör-vodka kombóztunk) már nagyon jól éreztem magam.Beszélgettünk egymás kapcsolatáról,majd a szexről.De hirtelen megragadott s lesmárolt megint,most sajna engedtem neki... Majd megint probálzott akkor magára rántott,de akkor ellenkeztem,s valahogy véletlenül megharaptam :D pedig ő tovább ment volna.

DE a fő kérdésem az,hogy ti lányok hogyan reagálnátok ha elmondaná a barátotok ezt a sztorit nektek?

Szakitó ok lenne? :(

Kort-nemet is légyszi!



2019. márc. 24. 21:30
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ha kérdeznétek 23 éves vagyok, s a barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt
2019. márc. 24. 21:34
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szakítóok, ilyen riibancpasikák nem kellenek.
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Most nagyon nagy bűntudatom van s fáj a gyomrom a stressztől :( Nagyon nerm kellett volna
2019. márc. 24. 21:36
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Simán szakítóok. Oké, lesmárol, nem tudsz vele mit csinálni azon kívül, hogy ellököd és elmondod neki, hogy van valakid. De ezután mondjuk az én párom úgy lecseszné mint a pengős malacot, hogy mi a francot képzel magáról. Nem hogy még másnap is együtt iszogatnak.. Szerintem úgy küldené el melegebb éghajlatra, hogy másnapra inkább hazamenne a kiscsaj. De az biztos, hogy többet rá se merne nézni a páromra.

Te abszolút nem szereted a párod ha ilyeneket csinálsz, akkor meg minek vagy vele? Részegen meg pláne rá kellene gondolni nem más lányokkal smárolgatni. Nekem az összes fiú haverom is ilyen, ha buliban vagyunk és isznak nem másik csajjal smárolnak, hanem idegesítően áradoznak arról, hogy mennyire szeretik meg milyen rossz, hogy nincs ott.

2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

kor


nem

2019. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Bűntudatod van, de vigyorgó smileykkal meséled a sztorit mint egy jó emléket...
2019. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gerinctelek vagy jó ég, ne tarts barátnőt ha ilyen vagy
2019. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Értelmileg letagadhatsz tíz évet...
2019. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Bűntudatod azért ne legyen... elmondod szépen a varátnődnek, hogy mi történt, aztán majd ő elmondja, hogy hogyan viszonyul ehhez. Mi ezt nem fogjuk tuddni megmondani. Persze az biztos, hogy nem fog örülni, de vállalnod kell a következményeket :)
2019. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell neki elmondani.
2019. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!