Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Lehet sokan hülyének néznek most.. De nem vagyok biztos a hűségeben. És keresek egy lányt aki hajlandó írni neki és megprobalná elcsábitani facebookon keresztül. Privátban küldöm a fb linkemet és megbeszelhetjuk a részleteket KÖSZI.

2019. márc. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem egyszerűbb szakítani, ha ennyire nem bízol benne? Gyorsabb is, meg egyszerűbb is.

32/f

2019. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemrég szültem neki. És bízom benne csak kíváncsi vagyok hogyan reagál más nőkre
2019. márc. 25. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is megadhatod a címét, akkor már egyfüst alatt letesztelhetjük, hogy nem e homár titokban. Bár ezt szülés előtt lehet, hogy jobb lett volna nem?

32/f

2019. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"De nem vagyok biztos a hűségeben." vs "És bízom benne" :D


Most akkor döntsd el. Amúgy ez a tesztelgetés nagyon gáz, és ha lebuksz, akkor garantáltan oda lesz bizalma.

2019. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon szívesen segítek neked. De jól gondold át, hogy tényleg szeretnéd-e tudni, főleg ha most szültél neki.
2019. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
74%
CSOK-os gyerek?
2019. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

És minek szülsz olyannak akiben nem bízol???

Az az igazság, hogy a féltékenykedéssel sokkal hamarabb elrontod az egész kapcsolatot mint hogy megcsalna téged... Ha megcsal az azt jelenti, hogy nem szeret téged. Akkor te most olyannal szültél akinél abban se vagy biztos, hogy egyáltalán szeret? Hogy lehet valaki ennyire naív?

2019. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
A teszteles egetrengetoen nagy baromsag. Ha megbukik rajta, akkor azt akarod h a kolkod apa nelkul nojon fel?
2019. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Bizol benne,de nem vagy biztos a hűségében?? Wtf???
2019. márc. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Ekkora baromságot.

Ha megcsal, akkor már megvan ra a partnere, nem fog válaszolni egy idegennek, aki akkor jelöli be. Meg miből gondolod, hogy egyáltalán visszajelöl olyat akit nem ismer. Én biztos nem tenném. És mit vártál, valaki innen saját profillal, képpel bejelöli és kikezd vele? Vagy ha csinál egy kamuprofilt, nulla ismerőssel, kép nélkül vagy kamu képpel, gondolod nem veszi észre, hogy valami nem oké?

Neked elment az eszed. Előbb fel kellett volna nőni és gondolkodni, utána szülni.

2019. márc. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!