Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt hogy valamiből érezted,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy valamiből érezted, hogy a párod megcsal, de 100%ossan soha nem derült ki? Mit tennél ebben a helyzetben? Elhagynád?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszát várom akik ugyan ebben a helyzetben vannak/ voltak. Nem arra ahol ki is derült

2019. márc. 26. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
El.
2019. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdeztem, hazudott, elhagytam
2019. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Én azonnal tudnám, már előbb mint ő maga.


Miért? Mert rólam van szó. Engem mindenki megcsalt és meg fog.


Ez a sorsom. Nem vagyok fatalista, de ez mindig így volt, így kell lennie.

2019. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%
Ha férfi vagy elhagyod. Szereted, meg nehéz de ez van. Meghozod a döntést és visszhall. Azonnal és hidegen. Mi férfiak általában csak hetekre rá érezzük azt, hogy nagyon szeretem és vissza akarom kapni. De ha férfi vagy ezt is tudatosítod. Igen így működök, ezt fogom majd érezni és ennyi. Én ezt tettem és így is fogok tenni ezután is hasonló esetben. Én azért teszem ezt ilyen “kegyetlenül” mert nagyon tudok szeretni és ha egy embernek nem elég ez nameg nem elég neki az én testem akkor onnanstól kezdve nállam 0 ember. Nem érdekel az sem ha megbánta. Aki hűséget fogad de nem tud uralkodni a vágyai fölött... annál egy pondró is erényesebb.
2019. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont most vagyok ebben a helyzetben. Tagad, pedig voltak dolgok, nem is egy. De én akkor hülye voltam, nem "csináltam" bizonyítékot. Ráadásul voltak más dolgok is az elmúlt másfél évben, ami miatt eléggé elmúltak az érzelmeim.


De annyira az érzelmeimre hajt, hogy néha nem tudom, hogy mit csináljak. Váljak vagy ne. De nehezen bocsátanám meg, mert a bizalom az elmúlt részemről.

2019. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!