Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, hogy nem derül ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem derül ki egy viszony/megcsalas?

Figyelt kérdés
Nincs párom, nem vagyok szereti sem hasonló. Csak ezen elgobdolkoztam... Vajon vannak olyan félre lépések, amik nem derülnek ki? Hanem időben lezarjak a felek, szerintem majdnem lehetetlen hónapokig titkolni ilyesmit.
2019. márc. 27. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
minden kiderül előbb vagy utóbb
2019. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egyet tudok, ami nem derült ki. Vagy csak nem vett róla tudomást egykori barátnőm? ?

44eves volt a barátnőm, amikor meghalt pasi 50 körül lehetett (ha jól emlékszem az evszamokra) , akkor és nemrég vallotta be páromnak a férfi, (meg betegedett és állítólag nem szeretne úgy meghalni, hogy senkinek nem mondja el) hogy ő a házasságuk elején megcsalta párszor a nejét. Akkor már volt egy kisgyerekük, de pár hónap után lezárta a dolgot, és javított a párkapcsolatán.

2019. márc. 27. 20:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki nagyon sok.
2019. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkit bántani, nem vagyok ebben otthon,de aki benne van vagy volt és nem bukott le, főleg attól kérdezem, hogy otthon ugyanúgy ment minden tovább? El lehet ezt választani egymástól? Ugyanúgy a másik szemébe nézni?...!?
2019. márc. 27. 21:21
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vagyok benne, hogy akad jócskán olyan, ami nem derül ki. Viszont! nagyon sok esetben, csak nem akarnak róla tudomást venni, pedig nagyon jól tudják, vagy legalábbis sejtik, csak homokba dugják a fejüket. Vagy azért, mert nagyon szerelmesek, vagy anyagiak és egyéb dolgok miatt nem "tudnak" lèpni.
2019. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze, a férfiaknak ez szemrebbenés nélkül megy.. Életem szerelme - értelme tökéletesen eljátszotta négy év házasság és egy gyerek után a tökéletes boldog házasságot, közben heti kétszer félrek@rt...annyira vakon bíztam életem szerelmében, hogy minden kérdőjeles esetnél zabáltam mohón a mentségeit. Művészi módon tudott improvizálni, szemembe hazudni. Hónapokon keresztül. Ügyes volt :) en meg egy bal*f@x
2019. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van,ha eleg ugyes a megcsalo,es a szereto se akarja üebuktatni...

A kornyezete meg altalaban nem szol,a megcsalt utoljara tudja meg...ha megtudja...

Van amikor gyanakszik,de van,hogy nincs semmi jele..

2019. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy sok ilyen van. Ha mindkét fél diszkréten kezeli, és nem ismerősöktől zsúfolt a találkahely ahol bele lehet futni valakibe aki rögtön leveszi a helyzetet.

És békében le kell tudni zárni.


Van amikor pont a vége alakul úgy,hogy az egyik félben sérelem marad,képtelen elfogadni a szakítást és borítja a bilit...

2019. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 28. 21:57
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az eddigi egyetlen félrekefélésem titokban maradt. Sportolok és ifjúsági Európa-bajnokságon dugtam félre, nem is egyszer, egy szlovén csajt tömködtem, többször is a verseny alatt. Nem vagyok rá büszke, de nem derült ki.

Egyébként eléggé megromlott már addigra a kapcsolatunk a barátnőmmel, szakítottunk is kb. egy hónappal a verseny után, de nem a félrekúrásom miatt.

2019. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!