Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalom a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalom a párom és tényleg a bűntudat szikráját sem érzem, semmit, akkor gonosz ember vagyok, aki jobban teszi ha szakít a párjával mert az jobbat érdemel. Jól mondom ugye?

Figyelt kérdés
Ezen kattogok, még csak meg sem bántam....

2019. ápr. 10. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem gonoszság, inkább érzéketlenség, kegyetlenség, de a lényeg ugyanaz, igen, szakítani kéne.
2019. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szociopata vagy. De igen, jobbat érdemel nálad.
2019. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyesmi, ha már érzelmes nem vagy, legalább ne legyél hazug.
2019. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Gyökér geczi vagy,szaradjon le....
2019. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Jól mondod. Remélhetőleg visszakapod ezt az élettől még kamatostul.
2019. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kattogok, még csak meg sem bántam....


Valamilyen szinten mégis bánt, ha mást nem az, hogy nem érzed magad rosszul miatta. Neked nem általánosságban nincsenek érzéseid, hanem speciel a párod felé nincsenek. Nagy különbség.

És igen, ha ilyen szinten nem érdekel a párod, talán jobb szakítanod.

2019. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak annyit jelent, hogy már egyáltalán nem érzel iránta semmit. Tényleg jobb lenne, ha szakítanál vele, de nem azért, mert ő jobbat érdemel, (lehet, hogy igazából rosszabbat érdemel XD), hanem azért, mert így neked lesz jobb.
2019. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értekelhető kommenteket.
2019. ápr. 10. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Én is... Mindig ezen kattog agyam... Olyan jó vele lenni ma is holnap is..
2019. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az ember csak időszakosan monogám, akkor amikor szerelmes. Tehát ez a helyzet csak annyit jelent, hogy nem vagy szerelmes belé.


A bűntudat ilyenkor már nem természetes-ösztönös érzés, hanem a társadalmi berendezkedésink következménye.

Elvárjuk egymástól a monogámiát. Így a párunk is tőlönk. A bűntudat arról szól ilyenkor, hogy felveszed ezt a társadalmi elvárást. Azaz tudatosul benned, hogy a párodat elveszítheted, azaz a megbánás érzése ilyenkor a félelem a lehetséges veszteség miatt. Mégjobban kihámozva félelem attól, hogy a társas-párkapcsolati-szexuális szükségleteidet nehezebben elégítheted ki majd (ha kiderülne a megcsalás)


Szóval ha te:

-nem vagy szerelmes

-nem érdekel, hogy mit vár el tőled a társadalom

-nem félsz, hogy nem jutsz hozzá olyan javakhoz, amihez eddig a párod kellett

Akkor nincs miért bűntudatot érezned.

2019. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!