Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás, ha van egy biszexuális barátnőtök aki lányokkal is csinálja mellettetek?

Figyelt kérdés

Láttam a barátnőmön,hogy valami már hetek óta emészti,könnyek között el mondta,hogy neharagudjak rá, szeret engem nagyon is,de én mellettem mióta együtt vagyunk már 2 lánnyal is lefeküdt,mert mindig is vonzódott nőkhöz.


Öszintén egyáltalán nem zavarta sőt még örültem is neki.


Megnyugtattam,hogy mivel lánnyal csinálta ez nem számít megcsalásnak csak mondja meg legyen őszinte velem.



2019. ápr. 15. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze, ez ugyanolyan megcsalás, érzelmek vannak mögötte, de annyival jobb a helyzet hogy 2 nő. Ezért ne hagyd el.
2019. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Számomra ez megcsalás.


Ha másik emberrel fekszik össze, akkor mindegy hogy mi van a két lába között.

2019. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem megcsalásnak számít nagyon is, hiszen egy másik emberi lénnyel csal(t) meg.

Ha csak 1 lánnyal feküdt volna le, azt talán megbocsátanám, de a 2 már sok: azt jelenti, hogy nem tanult az első esetből.


Na meg honnét tudod, hogy érzelmileg nem vonzódik valamelyik lányhoz, akivel lefeküdt?

Mert ha szerelemes lesz egy lányba, a kapcsolatoknak vége lesz, mert nem téged fog szeretni, hanem más valakit..

2019. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát még akkor hogy fogsz örülni, ha beleszeret az egyik ilyen csajba, és lelép vele.
2019. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez annak számítana... Szerintem mindegy hogy fiú vagy lány az illető a megcsalás az megcsalás. Sokan feneket kerítenek hogy pl a "csók is megcsalás?" igen az.
2019. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Megcsalás. Mellesleg ki tudja milyen nemi betegségeket tud így összeszedni... Egy nőre még gumit se lehet húzni.
2019. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nővel csinálja a csaj az nem megcsalás!
2019. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen megcsalás!
2019. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged rakott volna fenékbe egy másik férfi, az se lenne megcsalás, mert azonos neművel nem számít?
2019. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
csak tudnám ki az aki mindenkit lepontoz... biztos hogy a kérdező...
2019. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!