Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nök, ti kerültetek már megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti kerültetek már megalázó helyzetbe, mikor kezdeményeztetek házas pasinál, miután láttátok, hogy flörtöl veletek és nagyon bejössztök neki?

Figyelt kérdés

Hogyan végzödött ?

Tehat amikor úgy éreztétek hogy a pasi odavan értetek csak ” gyáva” lépni ?

Megérte kezdeményezni , vagy megalázó volt ?



2019. ápr. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Házas pasinál nem érdemes kezdeményezni, hacsak nem zavar, hogy szerető leszel
2019. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Leegyszerűsítem tömörre: akarsz tönkre tenni egy családot vagy sem? ... erről szól..
2019. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eh, bejössztök?


Amúgy nincs elég szingli férfi a környezetedben? De az nem olyan izgalmas, mint szétverni más nő családját, ugye?

2019. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon véditek a házasságot , nem is tudjátok miröl van szó , beálltok moralizálni

Azt se tudjátok nö vagyok vagy ferfi

Csak egy kerdes volt

2019. ápr. 20. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Én észrevettem, hogy tetszem neki. Nekem is tetszett ő már egy ideje, vettem a flört jeleket nála és most egymás szeretői vagyunk. Ha megtehetnénk lépnénk is mert ez nyílt titok hogy egymásba vagyunk szerelmesek. Kezdj el vele beszélgetni kicsit flört.,aztán adja a helyzet majd saját magát.
2019. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én igen.


De honnan a f...ba tudtam volna,hogy házas. Egyedül volt, nem ismertem. Nem nézem a kezüket, hogy van-e gyűrűje, de nem volt.

2019. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!