Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rehabon ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rehabon ismertem meg egy férjezett,4 gyermekes hölgyet, akivel bent megszerettük egymást, kéthetente látogatja a gyerekeit, de akkor a férjével le is fekszik. Mit gondoltok erről? 37/F

Figyelt kérdés

2 hónapja történt,hogy a férje behozta a válópapírokat és a terület hátsó részére mentek,én már visszamentem az osztályra.

Éreztem,hogy van valami a levegőben!Kérdeztem,hogy miért kellett hátramenni a papírokkal?A válasz:mert ott nyugodtabban megtudták beszélni a dolgokat.

Sokszori kérdezgetés után bevallotta,hogy keféltek hátul!

Azt mondta a hölgy,hogy ő nem akarta,hogy megtörténjen de még annyit láttam,hogy kényelmesen hátra ment a férjével.

Mondtam a hölgynek,hogy ha nem akartad volna,hogy megtörténjen,nem mész hátra,hanem az épületben töltitek ki a papírokat,erre már nem volt válasz.Ráadásul ezt a benti együttlétünk után vallotta be!

Nekem azt mondja,hogy csak engem szeret,de sokszor a férjét hozza témába és az nekem rosszul esik.Nem értem,miért érzek iránta szeretetet.Javasoltam,hogy legyünk barátok,de jött az a pillanat,amikor már mindketten vágytunk egymás simogatására,csókjára.

Bizonytalan vagyok,bár mindenki mondja,hogy lefog húzni és tönkre fogok menni ha kitartok mellette.Nincsen segítsége,még a férje sem küld neki semmit.Ha valamit szeretne venni,akkor megsajnálom és megveszem neki,pedig nem kéne!

A betegsége miatt is sajnálom,mindig védeni,óvni akarom őt,hogy mellettem jobban legyen! Ez egy pszichátriai Rehabilitáció!



2019. ápr. 21. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen jellemgyenge alakokkal jobb nem kezdeni.
2019. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Beteg, valószínűleg nincs tudatában annak ami vele történik. A férje könnyen manipulálja,irànyítja, gyakorlatilag megerőszakolhatja, csak a betegsége miatt nem kell erőszakot alkalmaznia. Az ilyen esetekre vezették be a "szexuális visszaélés" fogalmát/vádpontját. Inkább az ápolókat értesítenéd ahelyett hogy itt sajnáltatod magad. De persze te sem vagy hibáztatható amiért falazol annak hogx szexuálisan kihasználnak egy elmebeteg nőt, hiszen te is elmebeteg vagy...
2019. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
"De persze te sem vagy hibáztatható amiért falazol annak hogx szexuálisan kihasználnak egy elmebeteg nőt, hiszen te is elmebeteg vagy..." és te is kihasználod szexuálisan...
2019. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Köszönöm a véleményedet,természetesen elfogadom mint álláspontot!

Megjegyezném,hogy az egész vezetés tud a jelenségről,de a hölgy nem akarja feljelenteni!

Azonban az elmeosztály ahol ténylegesen elmebetegek vannak az teljesen eltér a pszichátriai rehabilitációs állapotú emberektől.

Ha véleményt formálsz,előtte érdemes elolvasni pontosan a kérdést és utána mérlegelni,hogyan is fogalmazol!

Persze azt még hozzátenném jólelkű emberként,hogy kívánom neked,ne kerülj tragédiák miatt te is ilyen pszichátriai osztályra, bármikor kerülhet bárki olyan helyzetbe,hogy elmebetegként könyveljék el és nem pszchiátriai páciensként:-( mert ahogy írtam,a kettő nem ugyanaz!

További kellemes napot kívánok!

2019. ápr. 21. 18:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Elárulom,hogy mióta megtudtam,hogy a hátam mögött mi történt,már nem feküdtem le vele,tehát részemről nincsen visszaélés! Ez a hozzászólásod megint rosszul sült el:-(
2019. ápr. 21. 18:25
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Ja,az egész elmegyógy meg az azt őrző sárkány is tud arról hogy hátul kefélni szoktak... Ne aggódj cimbora, nem kesz mindig ilyen rossz világ, Frodó mindjárt a hegyhez ér a gyűrűvel.
2019. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Legyen további szép és békés estéd!

Hálásan köszönöm a hozzászólásodat!

2019. ápr. 21. 18:30
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
A visszaélés nem attól függ, hogy ki csinálta először... Nem érkezési sorrend van...
2019. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként mi fogott meg egy négygyerekes nőben aki a pszichiátriai osztály hátsó részében kefél a férjével miközben válási papírokat töltögetnek? :)
2019. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztos együtt horgásztak egy lavórban és akkor szerettek egymásba
2019. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!