Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy szeretői viszonyban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szeretői viszonyban az egyik fél szerelemes lesz, akkor miért repül egyből az az illető, aki szerelmes lett?

Figyelt kérdés
Nagyobb a lebukás esélye?
2019. ápr. 22. 10:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint miért szakít pl a pasi, ha a nő elmondja (a szerető), hogy ő szerelmes lett..
2019. ápr. 22. 10:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért? A szerető azért szerető, mert szexelni kell. Nem barátnőnek, párnak, feleségnek, stb.

Onnantól, hogy egyik fél szerelmes lesz, borul minden. A szerelmes fél, megakarja szerezni magának a másikat. Sok esetben, ezen cél érdekében mindenre képes. Ez minden kép, bonyodalmakat okoz.

Két ember szeretői viszonyt tart fenn, csak a szexért, az döntő többségben nem derül ki. Érzelem keveredik bele, általában borul minden. Természetes, ha kiderül, hogy a másiknál van érzelem, lezár az ember mindent vele kapcsolatban.

2019. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. ápr. 22. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szerető szexre kell. Màsra nem. Nem akar meghallgatni, figyelni az érzéseidre stb erre van a bnője/felesége.
2019. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj meg, de pont azért, mert nem érted, mi baj az érzéseiddel. Neki nem érzelmek kellenek,hanem a puncid. Tök mindegy, eddig mit írt, mit mondott. Ha megokosodsz, vagy elkerülöd az ilyet, vagy arra használod, amire való.

Valaha ezeket a dolgokat én is igazságtalannak tartottam, de ahogy idősödik az ember, rájön, hogy lelkizni nem érdemes.

2019. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 5-ös válaszolónak, csak vedd ki belőle ami neked kell.. Neki csak dugni kellesz, én sem keverem bele az érzelmet, mondok amit mondok a srácnak, de a lényeg hogy szexre kell:)
2019. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont forditva volt, a férfi szeretett meg és gyorsan ki is lépet, de tartja a kapcs. velem néha beszélünk
2021. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!