Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti már csaltátok meg a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már csaltátok meg a párotokat pl azért hogy egy munkahelyen előrébb juss?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle indok lehet a megcsalásra, de szerintem a munkahelyi előrejutás pontosan az a dolog, ami miatt tök értelmetlen. Hogyha valaki nem rendelkezik azokkal a képességekkel amik szükségesek a magasabb munkakörhöz az minek akar eljutni oda? Nem alkalmas rá, nem fogja tudni elvégezni. Meg persze lehet hallgatni a főnöktől, hogy csak miatta kapta meg az állást, meg persze nem elég egyszer összefeküdni vele. Onnastól meg simán lehet zsarolni vele. Ennek mi értelme? Miért akarnak olyan munkakörben dolgozni amire egyértelműen nem alkalmasak, hiszen ha azok lennének akkor nem kéne összefeküdni érte senkivel.
2019. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Az szerintem megbocsátható,mert nem valódi megcsalás.Nem történt még meg velem ilyen,de nem hinném hogy belemennék. Pláne ha az illetőt nap mint nap kellenne látnom,vagy ha ez rendszeres elvárás lenne,hogy megmaradjon az új pozicíó.Arról nem is beszélve,hogy más is megtudja,mivel a férfiak ezzel szeretnek dicsekedni.
2019. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Elsővel alapjáraton egyetértenék, de sajna a való világ nem ezt mutatja... hiába vagyok alkalmas (tudom, h az vagyok, évekig dolgoztam benne, és jól csináltam, qrvajó referenciáim vannak), ha egyszer nőből vagyok... ha férfit látok az interjúra várók között, vissza is fordulok, mert vele szemben nincs esélyem... esetemben -32 éves nő lévén - ugyanis nem vesznek fel, mer’ mostmá’ biztos szülni akarok. Ami azért vicces, mert huszonévesként azért volt nehéz elhelyezkednem, mer’ majd biztos gyereket akarok... szal nem kell a duma az egyenlőségről, a nő mindig hátrányban lesz, ha van gyereke, azért, ha nincs, akk meg azért. És ez csak a jéghegy csúcsa... mondom, ahol látom, h férfi is pályázik, ott tudom, h veszett ügy - képességektől/kvalitásoktól/referenciáktól függetlenül - esélytenel vagyok, mer’ pinával áldott meg a balsors...
2019. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
A pedagógus életpályamodell nem egészen így működik. Hihetetlen, hogy ha előrébb akarsz jutni, ahhoz tanulni kell?
2019. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!