Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhinnétek a barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a barátotoknak, hogy szeret, ha közben éveken át megcsalt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Igen!

Nem tehetsz mást.

A többi sem különb - nekem elhiheted!

2019. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdekelne, mert én nem tudnám szeretni. Egyedül is jobb, mint így megalázva kapcsolatban.
2019. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%
Aki szeret titeket, s sosem csalna meg, annak nem hisztek. Aki nem szeret titeket és még meg is csal titeket, annak hisztek. Hát akkor egyétek meg, amit főztetek.
2019. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném el. Illetve, ha neki ez a szerelem/szeretet, akkor nem kell.
2019. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2019. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Létezik ilyen.
2019. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

A hűség az csak döntés kérdése.

Míg a szeretet az egy érzés, ami kifejezi a kötődést. Namost a kettő közt nagyon nincs kapcsolat. Persze te monogámként elvártad tőle, hogy hűséges maradjon. Ő viszont nem fogadott szót neked. Igen, tiszteletlen volt veled, hazudott, átvert. De ettől függetlenöl veled meg jól érezheti magát továbbra is. Szeretheti azokat a dolgokat, amiket te nyújtasz neki. A biztonságot, intimitást, állandóságot, szexet, társaságot, kényelmet.

Gondolom az izgalmat és a szenvedélyt nem igazán sikerült megoldani. Ő meg volt olyan hülye, hogy emiatt kútba dobott kb minden elvet, amire a kapcsolatotok épült :/'

Szóval ja. Egyértelmű, hogy szeret téged, de én már nem hiszem, hogy komolyan tervezne is veled. Lassan elhanyványul ez a kötődés, és már csak egy „kedvellek és ragaszkodom hozzád” marad, mindemellett meg továbra is hajkurássza a másik puncit...


Szóval el lehet hinni neki, hogy még szeret, meg is lehet bocsájtani az ellened elkövetett vétkeit, de hogy mindezt következmény nélkül hagyni?? Na én ezt nem tenném. Én szó nélkül kivágtam volna az első megcsalásnál!

2019. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a többiek is írták, lehet hogy szeret, de nem tisztel/becsül annyira, hogy türtőztesse magát. Az ilyen ember úgyse alkalmas kapcsolatra, el kell engedni. Hadd menjen más nők után.
2019. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Engem még csak nem is érdekelne ezek után, hogy szeret-e vagy sem. Az ilyen szeretetből nem kérek.
2019. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem soha. Aki megcsalja a másikat az nem szereti.

Egyébként meg kedves egyes te kipróbáltad az összes többi pasit hogy ilyen jól tudod? Nem semmi vagy :D

2019. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!