Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Férfiak! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy időszak mikor a pasimat megcsaltam. Igen tudom, nem szép dolog, de megvolt rá az okom.

Az a pasi akivel megcsaltam megtudta h szakítottunk. Ugyan úgy beszélgettünk, egyszer taliztunk is de nem volt olyan jó a szex mint azelőtt.


Most megtudta h újból járok az akkori barátommal, és kicsit mintha számonkért volna, és egyre többet ír.


Ez mit jelenthet? Jobban izgatja ha van valakim?



2019. máj. 5. 07:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent hogy meg volt az okod rá?
2019. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

Hiába beszéltem a pasimmal h nekem ez így kezd nem jó lenni, próbáljunk ki új dplgokat stb.. meg sem hallgatott. Ellaposodott az egész köztünk akkoriban.

2019. máj. 5. 08:18
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

#1: azt jelenti, hogyha férfi lenne, akkor az utolsó mocskos állat lenne, mert csalja a párját.


Mivel nő, így megvolt rá az oka, értsd ő az áldozat (elhanyagolt, kielégítetlen, sértett, csak engedett a szerelemnek, vagy mit szoktak még mondani a barátnők ilyen helyzetben), szóval senki ne firtassa szegény hogy került oda, de egy biztos teljesen ártatlan az egészben, felelőssége 0, csak valaki más lehet a hibás ezért is.

2019. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a ok ami indokolttá tenné egy megcsalást, nagyon egy éretlen viselkedés. Ha gond van azt meg kell beszélni és orvosolni kell, ha ez nem megoldható akkor a szakítás a legegyenesebb lépés.

Azt hogy mi baja a volt szeretődnek fene tudja, kérdezz rá, ha annyira érdekel. Lehet beléd szeretett és már nem játszik neki a szerető/szexpajti szerepkör és ez zavarja, hogy újra a barátoddal vagy. Ha a barátoddal akarsz maradni akkor ezzel a szerető sráccal végképp szakítsd meg a kapcsolatot, ne hülyítsd se a párodat (szemében a hűséged egy labilis dolog), se a volt szeretődet (ki tudja lehet beléd esett).

2019. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Bakker, hogy ráhibáztam, hogy a megcsalásert is a pasija lesz a hibás. Mert nem figyelt rá



(Érdekes ha egy férfi írja, hogy százszor beszélt az asszonnyal, hogy legyen több szex, ne hízzon még 10 kilót etc, akkor mekkora felszínes állat ha megcsalja)

2019. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Haha

Kicsit ekvagytok tévedve.


Persze ha a férfi csinálja ezt az a szemetekben megbocsájtható, mert 1 férfi nem ragad le 1 nőnél sem, meg mert biztos a nő volt a hibás. Elhízott, karierista stb..

(Nem híztam el, rendszeresen edzem, odafigyelek az étkezésre stb)


Többször beszéltem vele erről, próbáltam rávenni dolgokra, sokat kezdeményeztem, szerepjátékok stb.. de semmibe sem volt benne.

Erre jött az a pasi akivel ezt mind kitudtam élni.

Igazatok van tényleg nagyot hibáztam, de sztem 1 kapcsolatban a szex is nagyon fontos.

2019. máj. 5. 08:48
 7/20 A kérdező kommentje:

Ja és nem ítélem el azokat a férfiakat sem akik csalják a párjukat. Biztos nekik is megvan rá az okuk.

Van felelőség érzetem, de én mindent megtedtem h jobb legyen.

Ti aztán tudtok véleményt alkotni egy ismeretlen nőről.

2019. máj. 5. 08:51
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Köszi h mondod mindenképp megjátszuk :D


Látom sok itt a megcsalt pasi,de biztos nem a ti hibátok volt ez sem :)

2019. máj. 5. 08:52
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező. Az én szememben a megcsalás undorító bárki csinálja.


Csak az ilyen megvolt rá az okom, azért sem én vagyok a felelős típusú magyarázatok undorítóbbak még annál is. Te felmented magad, mert elhanyagoltak.



Amúgy jól mondja előző pár hét, és megint a másik pasi agyaban leszel, őt sz izgatja, hogy foglalt vagy, téged meg az, hogy vágyik rad

2019. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szakítani kell, ha szarnak a pofádba, nem pedig magad is megalázni azzal, hogy ilyen mélyre süllyedsz.

32/f

2019. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!