Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm elhagyott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott egy másik férfi miatt! Lehet, h túl sokat engedtem?

Figyelt kérdés
Sosem korlátozták semmiben. Azt csinált mindig, amit csak akart. Oda ment bulizni ahova csak szeretett volna. Erre eljarkalt egy buliba egy másik városba, és össze ismerkedett egy másik férfival. Szem ez tok gaz. Azt mondta az egyik ismerősöm, h ott követtem el hibát, h mindig engedtem mindent. De hat egy kapcsolatban nem korlátozzuk a masikat sztem.

2019. máj. 5. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy tovább tartott volna a kapcsolatod bármivel ha korlátozni próbálod.
2019. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Akit lehet vinni koma, azért nem kár. Egyszerűen egy hidegvérű k.. volt.
2019. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Aki szeret az elmegy 100 buliba úgy, hogy rá se néz másra. Aki meg nem szeret azt bezárhatod a pincébe is akkor is megoldja, hogy elhagyjon, mással ismerkedjen vagy megcsaljon.

Nem normális, aki nem engedi el valahova a párját.

2019. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezen múlt, ő nem szeretett, ennyi.
2019. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Akit vinni lehet jobb ha elviszik :)
2019. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod nem korlátozunk senkit egy kapcsolatban! Ment mert menni akart, ez korlatozva is megtörténhetett volna, sőt hamarabb mint gondolnád! Minden azon múlik mennyire szeretitek egymást ha eléggé, akkor ilyesmi nem történik meg!
2019. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki menni akar, akkor menni fog. Ha fejedre állsz és összeszarod magad, akkor is.

Utólag meg főleg kár ezen sopánkodni. Teljesen mindegy, hogy mi volt a baj. Vége, ennyi volt, új lap.

2019. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kell a korlát, a nőknek meg főleg, a legtöbb olyan mint egy gyerek. Nem egytől hallottam már hogy ha mindenhova elengedik azt érzik nem is érdekli a párjukat mit csinálnak.
2019. máj. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik!

Korlátozni nem szabad,de az sem jó,ha azt érzi,hogy nem aggódsz érte,nem érdekled.

Szerintem a jövőben válaszd a bölcs középutat!

2019. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem attól függ a hűség, hogy mit és hogy engedsz. Aki r...c, az akkor is r...c, ha pórázon fogják, csak akkor nem a buliban rakja szét a lábát, hanem a munkahelyén vagy a konditeremben. Az ismerősöd meg egy korlátozó buta majom.
2019. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!