Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mennyire értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire értetek egyet ezzel a cikkel?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 8. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem olvastam el, de én megmondom miért csalom a barátnőmet. Mert nem hajlandó cumizni, és ezt az élményt fizetős csajoknál vagyok kénytelen keresni. És hogy miért nem keresek másik barátnőt? Mert az sem cumizna, vagy rettentő gyengén, ilyenek ezek a mai csajok...
2019. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
50% Lehet meg kéne mosnod néha a p-csöd. Bár valószínű még barátnőd sincsen, csak a fantáziád írtad le..
2019. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Baromság a cikk.
2019. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem lehet igaz, amit egyes ír? Csak jobban tudja, mint mások.

Ez rá is világít, hogy miért baromság a cikk.

2019. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
71%

1. Minden jó volt köztünk, de egyszerűen szerelmes lettem és mennem kellett.

2. Nem foglalkozott velem, nem figyelt rám. Egyedül éreztem magam és kellett valaki, aki megért.

3. Állandóan ugráltatott, parancsolgatott. Megszűnt minden tisztelet benne.

4. Lusta, élősködő életet élt és nem akartam kiszolgálni és vontatni őt.

5. A szex egyre rosszabb lett köztünk és nem akartam így élni.

6. Elhanyagolta a külsejét és ez taszított, kellemetlen volt vele.

7. Szellemileg eltávolodtunk. Lemaradt tőlem és elfáradtam a vontatásban.

8. Ez csak egy kaland volt. Szerettem a párom, de valahogy jól esett az a pillanat.

Sugárzik ebből a felsorolásból, hogy még csak javítani sem próbálnak a problémás paramétereken a felek, feltehetően a kommunikáció is ergya közöttük. Persze megcsalni a másikat arra van ész. Hányok ezektől a férfitársaimtól, akik nem képesek kilépni egy borzalmas párkapcsolatból, s más nőket fűznek és/vagy szerető(ke)t tartanak.

2019. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem "hajlandó" szopni. Tehát te leszarod, hogy élvezi-e a pötsödet a szájában, csak csinálja.
2019. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
El se olvastam! Utálom ezeket az okostojásokat....
2019. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire.


Az ilyen cikkek

1) nagyon butuskák és egyszerűcskék

2) mindig elfogultak, valamelyik nemet kollektíve és általánosítva démonizálják vagy tűntetik fel áldozatként. Sokan nem ismerik fel, de úgy nem 2 ember közötti kapcsolatról beszélni, ha csak vagy a férfi vagy a nő szemszögéből vizsgálódunk. Félrevezet.


Válaszokat ön- emberismeret révén kaphatsz, ha figyelmes vagy amikor emberekkel érintkezel vagy ennél komolyabb írásokat olvasol.

2019. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ehhez van egy video is ami talán többet tud mutatni (mert ez a cikk hozzá képest tényleg le van butítva), azt kiírom egy másik kérdésben:)

Köszönöm a válaszokat:)

2019. máj. 8. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan férfi is, aki azért csal, mert mindig más nőre vágyik. Mindent megkap, de kell neki az újdonság és nem akar ellenállni. Kb. olyan, mint nekem nőkét hogy 100 ruha áll a szekrényemben mégis vettem egy 101.-et is.
2019. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!