Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ti mennyire adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire adtok igazat ennek az embernek?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 8. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Akit szeretek azt nem csalom meg, egy jó kapcsolatban nem lépek félre. Ahol megcsalás van ott már sokkal komolyabb gondok vannak mélyen a kapcsolatban.
2019. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki összefoglalás a sztorit? Kevés a mobilnetem. :)

32/f

2019. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon fontos dolgot jegyeznék meg ezzel kapcsolatban. A kérdőíveztetés soha nem ad releváns információt. Tanultam piackutatást, több cégnek csináltam már fogyasztói igényeket vagy egyéb véleményeket felmérő kérdőíveket. Használhatatlan szemét.

A fogyasztó nem őszinte egy kérdőív kitöltésénél. Kicsit sem. Ha kitölt egy kérdőívet az mindig a saját önigazolásának része, soha nem a valóság. Mindenki sokkal jobbnak fogja magát beállítani egy kérdőív kitöltésénél.

Mondok példákat. Egy üzletláncnak vizsgáltam fogyasztói igényeket meg hogy miket tartanak fontosnak a termékekkel kapcsolatban. Egyértelmű eredményként jött ki, hogy hajlandó megfizetni a minőséget, ez neki a legfontosabb, az ár nem számít neki annyira. Aztán mikor jöttek a valós vásárlási számok akkor kiderült, hogy magasról tesznek a minőségre, a magyar vásárlók nagy többsége kizárólag az árat nézi, nem veszi meg a minőségibb de drágább terméket.

Vagy egy másik példa volt a környezettudatossági felmérés. Kijött, hogy senki nem vásárol műanyag szatyrot, mindenki csak szelektíven gyűjti a hulladékot, előnyben részesíti a tömegközlekedést stb. Közben meg a nagy francokat.

Valós adatot csak úgy tudunk kapni, ha megfigyeljük az alanyokat a tudtuk nélkül. Máshogy nem megy, mert azonnal magatartást váltanak vagy hazudnak. Nem is tudatosan, alap emberi reakció.

Ezért a készült kérdőív kicsit sem releváns, színtiszta kamuerkölcs. Erről a témáról csak úgy lehetne valós információt szerezni, ha valahogy észrevétlenül ezeknek a kapcsolatoknak és a két fél gondolatainak a mélyébe tudnánk nézni. Minden más eredmény valótlan a kitöltők önigazolása és az erkölcs bizonygatása miatt.

2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Osszefoglalo sztori:

Ez az ember egy parkapcsolati tanacsado,noknek probal segiteni a ferfi gondolkodasban (igen, tudom hogy mindenki mashogyan gondolkodik, de altalanossagba veve a 2 nem teljesen eltero gondolkodas ugyileg)

Es a megcsalas legfobb okairol beszelt (itt sem a sajat magukat osztonlenynek titulalo retegrol, hanem a komoly parkapcsolatban elo altalaban becsuletes emberekrol akiknek ballepesuk volt)

És ő azt mondta a videóban, hogy a férfi megcsalások legtöbbször abból következnek, hogy a nők nem néznek fel a férfira, nem hagyják kibobtakozni mint erő alapon működő lényt, azaz minden amitől egy férfi férfinek érezheti magát, az megszűnik, mert a nő "van olyan erős" hogy a problémát megoldja magától

A nők rengeteg százaléka elférfiasodott, és ezt nem feltétlen felismerve, amelyik nő kicsit is nőiesebb jeleket produkál mint az otthoni házisárkány (ettől még nem feltétlenül kell annak lennie), azzal lelépnek, félrelépnek

Nagyjából összefoglalva erről beszélt, erről kérdeztem, hogy ebből más férfi szemével mennyi igaz:)

2019. máj. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!