Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha csaltak már meg, te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaltak már meg, te mit éreztél mikor kiderült? Hogyan derült ki? Mennyi idő volt mire feldolgoztad és mik segítettek benne?

Figyelt kérdés
Nekem most derült ki kb egy órája. Eddig kb semmi jele nem volt, semmit se mondott csak kb egész nap nem beszéltünk (nem élünk együtt, nem is találkoztunk ma) és csak úgy leszedte a kapcsolatot meg a képeinket a közösségi oldaláról. Aztán írtam neki és kiderült hogy megcsalt és a másik csajjal szeretne lenni. 3 évet voltunk együtt

2019. máj. 9. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én elég jól össze tudom rakni a dolgokat, így már sejtettem régebben is, pl nem vette fel a telefont, lemerült, nem volt térerő stb... ilyen kamuk voltak. Szarul esett nagyon, én hülye meg még adtam neki még egy esélyt, mert szerettem, de újra megcsalt, azóta már úgy vagyok vele, hogy nem is akarok szerelmes lenni lányba, mert félek a csalódástól. El kell felejteni, ne foglalkozz vele, kösd le magad mással. Barátok, munka stb... Lényeg, hogy ne legyen időd egyedül gondolkozni rajta, úgy sokkal könnyebb lesz.
2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Azonnal szakítottam könyörület nélkül. Kétszer is. Napokig döbbenetet, sokkot éreztem, aztán elkezdtem azon agyalni egyébként teljesen feleslegesen, hogy mit kellett volna tegyek, hogy ne történjen meg a megcsalás. Majdnem felvettem velük a kapcsolatot újra, de a józan ész győzött, nem kerestem őket soha többé. Évekig nem hevertem ki, nem is akartam ismerkedni komolyabban senkivel. A legutóbbi 2012-ben történt, szóval elég régen, és nagyjából tavaly nyártól kezdtem nyitni az emberek, illetve pontosabban a nők felé. Tehát évekről beszélünk és ilyenkor irigylem azokat, akik pár hét elteltével már másik nőt húznak, vagy másik faszit szopnak. Annyiban különbözök az évekkel ezelőtti önmagamtól, hogy ma már, 35 évesen nem élem bele magamat semmibe se. Ha lesz egy ismerkedésből valami komolyabb, akkor lesz, ha meg nem, akkor nem. Nem fogom elvágni a torkomat. Megtanultam azt, hogy mindig csak annyit adjak, amennyit kapok. Ha többet adok bele, ha többet szeretnék, az csak bukással fog végződni. Nem szabad komolyan venni a nőkkel való ismerkedést.
2019. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mi éreztem? Mart mint az állat. Olyan érzés volt, mintha a gyomromban egy kést forgatnának. Nem tudtam sírni először, csak végtelen és mély dühöt, haragot éreztem. Véresre vertem a kezem egy téglafalon.

Úgy éreztem, hogy elárultak. Elárulták az érzéseim, elárulták a bizalmam.

2019. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint akit gyomorszájon rúgtak....

Ugy derült ki hogy akkor meg külfoldon eltunk es ott hagyta véletlen a skype-ját automatikus bejelentkezesen. Sajnos volt mar nemi gyanu mikor lerazott telon meg amugy is jok a megerzeseim, es olvastam amit eppen irt skype a csajjal... igy bukott le.

Akkor magyon kiborultam de velem volt 2 ismerős elmondtak hagyjam a fenebe...(már máskor is volt megcsalás de akkor nem bukott le igy es persze tagadott).

Vettem másnap egy nagy levegőt es eldöntöttem vége.

Ra 1,5 hónapra ismertem meg a párom nagyon kacifantos véletlenek utjan es igy utolag hálas vagyok a sorsnak hogy igy történt!

2019. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön megéreztem, amikor elkezdett sunnyogni. Nem volt nagy kár érte, szerencsére csak pár hónapja tartott. Egyből kibaxtam. Az ilyen után nem sírok.
2019. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szarul éreztem magam nagyon... Átvertnek, kihasználtnak... Bár, a csaj nem valami észkombájn. Azt mondta, elmegy a tescoba este. Ok, rendben. Messengeren láttam, hogy még éjfélkor is online. Kérdeztem, mit csinál. Kiszellőzteti a fejét egy tónál, sétálgat... Ahha, éjfélkor, egyedül... A slusszpoén az az, hogy másnap a legjobb barátomat megkértem, hogy beszéljen vele, kérdezgessen. Hát, neki elmondta, hogy épp egy másik pasival volt, sőt kiderült, hogy egy szexkapcsolatba van benn fél éve, de azzal a csávóval úgy nem akar összejönni, mert butának tartja. A barátom megígérte neki, hogy nem mondja el nekem... ;) Lehet, hülye vagyok, de naív nem. Persze utólag ez sok mindent megmagyaráz. Csak azt nem értem, hogy akkor miért akart rendes kapcsolatot velem, ha közbe úgymond megcsal mással. Hivatalosan még nem voltunk együtt, tehát szerinte ez nem megcsalás, de nekem azért fájt, ha már 2 hónapja udvarolok neki és beszélgetünk. Én nem csaptam másnak a szelet...
2019. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Sose felejtem el, szószerint meghasadt a szívem, annyira fájt fizikálisan.

Az exével csalt meg, aztán a csajt letiltotta, majd nekem könyörgött, hogy velem akar lenni. Én adtam egy esélyt, mert nagyon szerelmes voltam. De fél évvel később szakított, hogy ő az exét akarja még is..

Az nem jött össze, most itt dörömböl az ajtómon, meg kajtat utánam.

2019. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerettem a lányt, aztán egy buli után pár nappal elkezdett egyre többet vitázni velem és belekötött dolgokba, hisztis lett meg néha későn jött haza...én sem voltam kipihent, sokat dolgoztam...szinte mindennap összeveszett velem...aztán egyszer hívták telefonon, mondta, hogy az egyik barátnője, átmegy hozzá. Szombat éjjel. Mondom menjél nyugodtan, sosem korlátoztam. Elment. Lementem sétálni egyet...bandukolok az éjszakában...pont arra gondoltam, hogymennyire durva lenne, ha osszefutnék vele, ahogy egy sráccal bulizik...erre oldalra nézek...es az út másik felén sétált kézenfogva egy sráccal. Mondom ez meg mi a ...?

Igazából baromi jól esett, mert napok óta martam magam, hogy milyen rossz barát vagyok, nem törődöm vele eleget... és rájöttem, hogy totál **** vagyok, mert a saját stresszét így vezette le, a veszekedésekkel. Szóval kiröhögtem a helyzetet, vettem egy nagy levegőt és átmentem hozzájuk az út másik oldalára köszönni.

Milyen szánalmas lett volna, ha elsunnyogok és észrevesznek? :D


Annyit mondtam teljes nyugalomban (7 éves kapcsolat volt) hogy "ezért kár volt 1 hónapig veszekedned velem, megspórolhattad volna őszinteséggel nekem azt a sok stresszt" majd otthagytam őket.

Aztán elindultam haza, de eszembe jutott valami és visszamentem. A párom ott sírt, hogy lebukott meg mittudomén miért még. Mondtam, hogy bics a zavarásért, de ne féljen, természetesen a cuccait megtalálja a helyén, ráér kipakolni, ha már új albit talált magának. Aztán hazamentem. Ennek mar 4 éve, azóta több párom is volt.

2019. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket olvasva, látom szinte mindenkinél működik a megérzés. Nálam is működne. Számomra az érthetetlen, hogyha valakit hosszú évekig csalnak, ráadásul ugyanazzal a személlyel, és a másik fél semmit nem vesz észre. Még akkor sem, ha nagyon régóta házasok. Ilye kor felmerül, mennyire ismeri a házastársát, mennyire figyel rá, vagy mennyire naiv.
2019. máj. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

9#


Komolyan mondom nálam mindig jött vmi olyan megérzés vagy "hang", hogy vmi történt....nézd meg a telóját nézd mdg a laptopját....MINDIG volt vmi...de én hülye voltam mert nem hagytam ott azonnal. A sors abszolút tálcán kínálta az egyre konkrétabb jeleket míg sok év utàn végre otthagytam

2019. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!