Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél ha a párod úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod úgy érzi, hogy megcsalod, ezért ezt így elmondja neked személyesen, majd azon kapod magad hogy mire haz érsz le is tiltott mindenhonnan?

Figyelt kérdés

1. Mit tennél ilyen esetben ha valóban megcsaltad?



2. Mit tennél ilyen esetben ha nem csaltad meg?



2019. máj. 11. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Egy barom. Nem is értem ha "azt hiszi" de nincs bizonyítéka akkor minek tiltogat? Nem normális! Miért nem győződik meg róla és utána hisztizzen aztán tiltson meg szakítson. Hagy a fenébe!


N

2019. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsaltam, megérdemeltem. Ha nem, akkor is megvonom a vállam. Ilyen idiótával mégis mit csináljak?
2019. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha "úgy érzi", és kirakna, az élteben többet nem állna meg előttem. Mégha igaz, akkor sem, mert nem bizonyíték alapján döntött, hanem a hülye "megrézés" miatt.
2019. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

Nem nevezném "párom"-nak.

Amúgy meg itt a vége.

2019. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!