Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti belemennétek egy olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy olyanba, hogy veletek csalnak meg valakit?

Figyelt kérdés

Megkeresett egy 30-as évjeiben járó, felső 10.000-hez tartozó nő, hogy a férje (ismert üzletember) kivel és hányszor csalta meg.

Mivel én nem tartozok a felső 10.000-hez, de ismerem a családot, ők is engem ezért a hölgy így akarja a lelkét tisztába tenni, hogy vissza adta a férjének. Nekem nincs kapcsolatom, de filózok rajta hogy megtegyem-e. Elviekben egy ilyen nő nem a közeli ismetségi körből “választ” nyilván, mert az nem jó fényt vetítene rá, ezért akar engem gondolom, mint átlagos férfit...


2019. máj. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én nem. Volt, hogy nagyon vonzódtam egy férfihez, ő is csapta nekem a szelet, de akkor még nem tudtam, hogy nem egyedülálló.. Aztán kiderült, szerencsére még azelőtt mielőtt köztünk történt volna bármi is, na az addigi borzasztó erős vonzalmam azonnal zsigeri undor váltotta fel és elküldtem a francba. Nem hogy férfiként, emberként sem tudok tekinteni azokra, akik csalják a párjukat, vagy azokra, akik gyávák, kapcsolatfüggők vagy csak simán kényelmesek és úgy keresik a következő párjukat, hogy még megvan az előző. Hányok az ilyen ösztönlény sejtcsomóktól.
2019. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Engem nagyon taszítanak az ilyen gyerekes emberek. Szexelni meg nem tudok olyannal, akitől undorodom és emberszámba se tudom venni.

Egy normális, gerinces ember ha megcsalja a párja egyszerűen otthagyja, nem pedig gyerekes játszmákba kezd és megcsalja ő is. Ahol megcsalás van ott már nincs se szeretet, se tisztelet és a kapcsolatnak se sok értelme van. Nem tudok pozitívan tekinteni egy olyan emberre aki nem tud kilépni egy ilyen kapcsolatból. Nekem a szexhez is kell az, hogy a másikat jó és értékes embernek gondoljam. Ez a nő pedig nem az.

2019. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ettől függetlenül megtörtént, mondjuk én nem tudtam róla, a csaj utólag mondta el.
2019. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolat már nem kapcsolat, úgyhogy miért ne.
2019. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy én eleve undorodom az ilyen típusú emberektől. Nem szeretem ha valaki ennyire sunyi és gerinctelen, éppen ezért szexelni sem tudnék vele.

De nem vagyunk egyformák...

2019. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éve ismerek egy isteni pasast, jó barátok vagyunk. Nekem amolyan plátói szerelmem is, egyszerűen beleremegek valahányszor hallom a hangját.

De tudom velem max szórakozna csak. Leesett neki, hogy tetszik nekem (egyszer nagyon lebetegedtem s egész nap írt, hívogatott hogy vagyok, én meg kiütve a sok gyógyszertől kicsimnek hívtam) rengeteg szeretlek, töltsünk kettesben egy napot üzenetet küldött.


A bibi, hogy van egy tartós kapcsolata ezért leépítettem ezt az ismeretséget. Néha ír de megmondtam ne játsszon velem, nem akarok érzésekről, fantazmagóriákról hallani milyen jó páros lennénk....

Engem már annyiszor csaltak meg nem tudnék szerető lenni. Vagy teljesen keljek vagy sehogy. Így nekem maradt a sóvárgás és a keserédes erkölcseim. 😞

2019. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!