Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki tetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tetten érte a párját?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy rajtakapta ölelkezés, csókolózás, vagy szex közben. Hogy történt? Rosszabbnak érezted, mintha másképp tudod meg? Mi volt a reakciód?

2019. máj. 17. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon ér? Felhívtam, letagadta, de az kiderült, h épp a csajnál van. Utólag bevallotta, h dugtak. Legszívesebben kikapartam volna a szemét. Jobb vagy rosszabb? Nemtom, mindegy. Jobb az lett volna, ha nem kúrfélre.
2019. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook beszélgetést láttam, hogy épp megbeszélte a nővel, hogy menjet át és "masszírozza meg"...
2019. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rajta kapni nem kaptak, csak kiderült.
2019. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!