Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az is megcsalás ha pl flörtölö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is megcsalás ha pl flörtölök a neten vagy erotikus képet küldtem? Vagy csak ha van már testiség is?

Figyelt kérdés
Az meg csalás ha pl a párkapcsolatomban többször beszélgettem kb 3x más férfiakkal akiket ismerek pl régebbről, és flörtöltem vagy szoba jött a szex és mondjuk küldünk egymásnak erotikus képeket a pasival? Vagx ha hitegetem, hogy találkozok vele de mégsem teszem. Vagy ez nem megcsalásnak számít, csak az lenne az ha aktus is történne?
2019. máj. 18. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg a párod, hogy neki ezek beleférnek vagy sem. Ennyi az egész.


Én én szememben te hulladék vagy.

2019. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez még nem megcsalás. De egy hónapon belül az lesz belőle. El kellene gondolkodni, mi a baj a kapcsolatoddal.
2019. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nálam az ilyen viselkedés nem fér bele, de valószínűleg nem mered elmondani a barátodnak, mert tudod, hogy finoman szólva neki se tetzsene.
2019. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Téged se piszkálnálak meg bottal sem.

Semmi gerinc nincs benned.

2019. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A kpacsolatodban valami nem máködik, vagy a párod elhanyagol, vagy vágysz az újdonságra.

Akinek a párkapcsolatában minden rendben van, az nem flörtöl más pasikkal.

Először csak beszélgetés, képküldözgetés, lehet hogy részedről elég komolytalan most a szándék, vagy tetszik az a szitu, hogy más pasiknak is bejössz, e bele fogsz majd esni abba a szituba, mikor a hülyéskedés átmegy komolyba. Találsz egy olyan pasit aki megmozgat majd benned többet is. (mindkét értelemben).

2019. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:
84%

A legtöbb nő szinglin se, sőt, sokszor még párkapcsolatban sem küld ilyen képeket! Aztán te ezt megcsinálod amikor még barátod is van, és nem is neki küldöd. Tényleg az eszem megáll, hogy néhányan így gondolkoznak és hajszálnyira vannak a szaporodástól.


Aztán meg sír a kúúrva szátok, mikor felkerültök napiszarra.

2019. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!