Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érti meg a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a szeretőm, hogy óvatosnak kell lennünk?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Beleszerettem valakibe, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy most lépni tudjak. Komolyan gondolom vele, de mostanában sok feladatunk van a férjemmel, amik a vállalkozásunkhoz kapcsolódnak. Nem tenne jót, ha rögtön beadnám a válást. Szeretném, ha előtte elintéznénk a fontosabb feladatokat, és amikor már egyikünk sem stresszes, akkor lépnék. A szeretőm azt ígérte, hogy ezt elfogadja, mégis sürget, hogy adjam be a válást. Az is megterhelő, hogy bár sokszor elmondtam neki, hogy nem tudok vele mindennap találkozni, nála aludni, vagy kézenfogva sétálni az utcán, mégis mindig rákérdez, hogy nem lehetne-e mégis... Szeretem őt és én is mindig vele akarok lenni, de nem vagyunk már tinik, megérthetné, hogy nem megy ez ilyen egyszerűen.

30N és 28F



2019. máj. 19. 12:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

A magyar nő, a magyar anya! 30 vagy, és én nem is a szerető miatt fikázlak:


1. Jajj, a körülmények, a vállalkozás....mi van? Az a hibás?


2. Jajj, a szeretőm, tényleg szeret.....


A te egyetlen bajod, hogy jómódodban azt sem tudod, milyen f@&zágot találj ki önfelmentésre meg szenvelegni.


Se a férjed, se a szeretőd nem irigylem. Bár az előbbi csak szabadul tőled egyszer! F, 38

2019. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg a házasságod is azért ment tönkre, mert képtelen vagy hatékonyan kommunikálni.
2019. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Neki miért is lenne érdeke, hogy ne bukjatok le? 🤔
2019. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Kifogás!

Mindig azt mondják, a férfiak képtelenek lépni. Itt egy hölgyemény, aki beparazott, mert a szereto fel akarja vállalni.

Szerintem a férjednek fogalma sincs róla, hogy válás közeli állapotban vagytok, és megijedtel. Valójában te nem szereted annyira a szeretodet, mint ő téged.

2019. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A vállalkozás cska kifogás, tejel a férj ezért nem lépsz a kényelmesből, majd ha vállalkozás rendbejön, még több pénz folyik be, akkor majd kitalálsz mást, hogy éppen miért nem lehet válni. Sajnálom a férjed, hogy pár év után már félredugsz és csak a pénze miatt vagy vele
2019. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy itt a szerető 28 vajon vagy a férj? O.o
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, de az élet nem egy romantikus film. Ha most lépek, akkor a férjemnek is és nekem is sokkal rosszabb lesz. Úgy is meg kell beszélnünk, hogy hogyan legyenek a továbbiak a vállalkozással, de a legstresszesebb időszak közepén nem tartom jó ötletnek, ha kislány módjára hisztizek és kilépek. Tisztelem ennyire a férjemet, magamat, és az eddigi munkánkat is. 13 éve vagyok együtt a férjemmel, ő 33 éves, de nem értem a kora miért számít. Sok év van mögöttünk, elfáradt a kapcsolatunk. A férjem valóban nem sejt semmit, már rég nem foglalkozik az érzéseimmel.
2019. máj. 19. 13:03
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán megérne egy próbát helyrehozni a házasságot.

Teljesen megértem, hogy miért ennyire nyomulos a szeretőd, hiszen rossz érzés neki ez bujkálás, titkolózás. Viszont részedről is jogos, hogy miért nem vállalod fel a dolgot.

2019. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem fontos, hány éves a férjed, csak felmerült bennem, hogy vajon kinek a korát írtad a kérdés végére. Ha úgy tetszik, csak kíváncsi voltam.


Gondolom ez egy olyan kapcsolat, hogy összejöttetek 17-20 évesen és nem nagyon voltatok mással. Az ilyen kapcsolatokban mindig megkattannak az emberek, vagy előbb vagy utóbb, nálatok az utóbb jött be, de még időben vagytok, hogy új életet kezdjetek mindketten.

2019. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Haha..le fogsz bukni :)mégpedig a szeretőd borít majd mindent

Aztán majd agyalhatsz az ügyvédeddel a közös vállalkozásotok miatt

2019. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!