Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meg tudnátok bocsajtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsajtani egy megcsalast ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
7 ev hazassag utan megcsaltam a ferjem. Nagyon sokaig gondolkodtam rajta, hogy tegyem-ne tegyem, végül győzött az ösztön és a vágy. Szeretem a férjem, még a mai napig vonzodom hozzá, de sajnos epitett egy falat maga köré és azon nem enged be. Nem akar velem csak havi egyszer lefekudni, semmi nem erdekli, ha ruha nélkül flangalnek elotte az sem. Nem kommunikal velem, mindig csak a munkajaval van elfoglalva, az is a temaja semmi más. Annyira egyedul éreztem magam... teljesen véletlen talalkoztam az exemmel egy hipermarketben, ahol vagy 20percen keresztül beszélgettünk, majd folytatódott a messengeren. 2 honap után, mar annyira nagy volt a vagy, hogy lefekudtem vele, holott a ferjemet szeretem, csak annyira szerettem volna nőnek erezni magam ismét és tetszett hogy van aki nőként kezel. Megbantam. Mindent elmondtam a ferjemnek, s most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva. 35N
2019. máj. 20. 21:54
1 2 3 4
 1/37 Béla. A Király. ***** válasza:
94%
Akárhogy magyarázod, Te csaltad meg, tudatosan és nem is bánod.
2019. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Ne is haragudj, de dicséretet vártál?

Hasonló esetben én beadtam a válást, és nem bàntam meg.

2019. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt nem értem, ha ilyen jól meg tudod magyarázni, hogy miért is volt jogos megcsalni a férjedet, akkor mégis mi az amiért megbántad? Én nem bocsátanék meg.
2019. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, a megcsalások általában ezért vannak, valamelyik fél elhanyagolja a másikat. Én teljesen megertelek, és egyáltalán nem ítéllek el, viszont én ezt nem tudnám megbocsatani.
2019. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Semmilyen helyzetben nem tudnék megbocsátani.

“most en vagyok mindem utolsó nőnek elhordva.” Miért, ki legyen?😅

2019. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
31%

——Nő vagy és megcsalod a párod?

Tuti a pasi a hibás, mert nem figyel, nem szeret, nem gondoskodik, nem érzed nőnek magad, valójában te vagy az áldozat. Mentsd fel magad nyugodtan, a többi nő is ezt fogja tenni. Jól tetted, meg sem érdemelt, neked viszont ez járt.


— Férfi vagy, és megcsalid a párod?

Egy utolsó mocsok vagy, ki kellene herélni az ilyet, bunkó ösztönlény.


— Férfi vagy és azért csaltam meg az asszonyt, mert évek óta nincs szex, mert oda sem figyel rád, mert minden idejét a barátnők, és a Barátok közt köti le?

Nehogy azt hidd, hogy ez felment bármi alól! Rád továbbra is a 2-es pont igaz.

2019. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
23%

Aki még nem volt ilyen helyzetben, az egy kicsit sem tudja átérezni és nem tud megbocsájtó lenni, de valamennyire persze jogos is, mert hát a megcsalás az megcsalás.

Remélem megbocsájt a férjed. Én megértelek.

2019. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
40%

“Én megértelek.”


Egy egyszerű gondolat kísérletben benne lennél? Ha a férj és feleség szavakat megcseréled, akkor is megérted?

2019. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Oké, hogy elhanyagolt, de előbb beszélni kellett volna vele. Tudod, az ember azért ember, mert van tudata, tehát gondolkodni képes. A gondolkodás pedig felülírja az ösztönt jó esetben. Te direkt feküdtél le az exeddel, pedig volt választási lehetőséged. A szememben egy némber vagy.
2019. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%
Jaj hatos, hagyjad már a baromságodat... mi lenne, ha nem csak a fiktív világodból hánynád ide a fhaszságot ész nélkül, hanem mondjuk elolvasnád a hasonló kérdésekre érkezett válaszokat, és a “maradék” 98%-ukat (ami jé, nem egyezik a fikcióddal) is felfognád? Gyökér...
2019. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!