Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti ebben a helyzetben elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben elmondanátok, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyi összejövetelen az egyik kollégámmal közel kerültünk egymáshoz (szexuálisan), de később azt mondta csak az alkohol miatt és nagyon halványan emlékszik csak a dolgokra. Ismerem a barátnőjét is és szegény lány annyira boldognak hiszi a kapcsolatukat, hogy azt rossz nézni. A munkatársam azt állítja szereti, de szerintem nem csak velem csalta meg. Szörnyű bűntudatom van az eset miatt és egyre gyakrabban jut eszembe, hogy talán el kellene mondanom a lánynak, mert még olyan fiatal és már így is éveket pocsékolt egy ilyen kapcsolatra.

Kérlek ne ítéljetek el, tudom mennyire gerinctelen dolog harmadiknak lenni egy kapcsolatban, de sajnos a múlton nem lehet változtatni. Ti beszélnétek a helyemben a lánnyal?


2019. máj. 21. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad a barátnő helyzetébe. Örülnél, ha egy harmadik mondaná meg, hogy a pasid megcsal? Én nem örülnék neki, de megköszönném, hogy szóltál róla.

De ha ismered, akkor valamennyire a “lelkivilágát” is ismerheted annyira, hogy megítéld mihez kezdene, ha elmondanád.

Én egyébként biztosan beszélnék vele, megpróbálnám kipuhatolni mit gondol a megcsalásról, és utána szerintem beszélnék vele

N

2019. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Semmi jogod nem volt belemászni masok kapcsolatába.

Ahhoz pláne semmi jogod, hogy véget vess neki.

És leginkább azért nem, mert csak a bűntudatodtól akarsz szabadulni. Ennek oltárán áldoznád fel azt a szegény lányt. Ennél nagyobb féregség, undorító önzőség szerintem a világon nincs. (Ja de, amit a csávó csinál)

2019. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
gyűlölnélek, mindennek elmondanálak a lány helyében, magamban százszor elátkoználak, de miután apad a fájdalmam örülnék, hogy legalább elmondtad és nem kellett hazugságban élnem. De ettől még ugyanúgy utálnálak és semmibe sem neznélek. Ahogy a pasit is.
2019. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Jobb lenne ha a párjától tudná meg.


Egyébként volt olyan ismerősöm aki azt mondta a párjának "ha megcsalsz, úgy tedd hogy ne tudjam meg"

Jobb ha ezt ők beszélik meg.

2019. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Rockarc ***** válasza:
94%

Szerintem annal gazabb dolog nincs, amikor mar az egesz varos tudja, hogy meg vagy csalva, csak te nem. Jol gondolod, a srac lopja a lany eletet. A leanyzo egy latszat boldogsagban el, es abban sem vagyok biztos, hogy nem eszlelt mar problemat, legfeljebb nem szolt rola, de a kirakost mar elkezdte osszerakni.


Ha mar annyira ismered, hogy szoba tudsz allni vele, akkor direktben is rakerdezhetsz a megcsalasra, hogy tudni szeretne-e. Ha nem akarja, akkor is tudni fogja, hogy van valami, ha pedig igen, akkor bevallod az egeszet. A lenyeg, hogy legyel konkret, hol mikor, hogy a srac ne tudja kimagyarazni, mert meg fogja probalni, abban nem ketelkedem.


Rad most nem mondok semmit, a buntudatod nem veletlenul uldoz. Kesobb is elo fog ez jonni, ha mar kapcsolatban leszel, nem fogsz bizni a masikban, hiszen te is kepes voltal ra. Masreszt mindig ott lesz benned, hogy megcsalasra adod a fejed, mert nem tiszteled a parkapcsolatokat.


43F

2019. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Abban semmi jó szándék nincs amit te képviselsz.

A te bajod az hogy megdugott, megbánta és már nem akar újból megdugni. Azt meg ugye nem nézheted hogy a pasi aki beléd ürített egy másik nőt szeret, vagy egy másik nővel él.

Csak legyőzendő vetélytársat látsz a nőben, a pasin pedig bosszút akarsz állni hogy már nincs folytatás.

2019. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is csak a sértettség beszél belőled. főleg hogy te is benne voltál a buliban.. helyedben mélyen szégyelném magam, és a közelébe nem mennék a csajnak.
2019. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Addig mért nem zavart hogy csalja a párját ameddig meg nem kurattad magad vele? Addig nem sajnáltad szegény nőt?

Gyalázat amit csinálsz! A pasi kicsit többet iszik és te mászol rá mint egy tüzelő szuka. Utána meg neked áll feljebb hogy beléd ürítettek.

2019. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon álszent vagy. “ szegény lány”, “olyan fiatal”. Azelőtt kellett volna gondolkoznod, mielőtt szétrakod a lábad. A pia pedig nem mentség sem neked, sem annak a patkánynak. Mielőtt megrakattad magad,nem jutott eszedbe, hogy “szegény lány, pocsékolja az idejét”, annak ellenére, hogy tudtad, hogy megcsalja?! Csak miután te is “harmadik” (amúgy meg ki tudja hányadik) lettél? Nehéz elhinni, hogy a lelkiismereted szólalt meg és nem az önérzeted..nincs jogod beleszólni senkinek a kapcsolatába, az sem jogosít fel arra ami történt. Mivel én őszintén sajnálom a lányt, így ismeretlenül is, azt javaslom, hogy beszélj a nagyonkedves kollégáddal, hogy legyen őszinte a lányhoz, vagy te leszel az, amit természetesen nem teszel meg, de valamivel ösztönözni kell..nem érdemel olyan embert ez a lány, aki mindenfélékkel összefekszik.
2019. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy ilyen szutyok nő tálalt ki nekem is, állítólag segíteni akart. Másfél évig dugatta magat 5 percre a lakásomtól, utazgattak (a férjem külföldön dolgozott, nem vettem észre, csak éreztem, hogy van valami). Amíg ingyen lakott, és fizetve volt minden addig nem volt bűntudata, csak akkor amikor le lett pattintva. Ezt hívják manapság lakásprostinak.


Hagyjuk már ezt a süket dumát, csak a sértettség miatt akarsz kitálalni, mert nem folytatta veled a szemét kis játékát. Ha veled lenne most, eszedbe sem jutna, hogy szegény lánnyal mi van. Bosszú az egész.

Maradj csendben inkább, mert te csak el akarod választani bosszúból, nem segíteni akarsz a lánynak.

2019. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!