Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit megcsaltak már hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak már hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nehezen, főleg mivel úgy állította be, hogy az én hibámból csalt meg miközben a szex nagyon jó volt kettőnk között és minden vágyát kiélhette rajtam / velem, erre többször is félrelépett. Miután elrendeztem magamban, hogy neki vannak problémái amihez semmi közöm és az, hogy megcsalt sem azért történt mert én kevés vagyok utána sokkal jobb lett.
2019. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Idővel... plusz az, hogy megbíztam benne, pedig nem érdemelte meg illetve mindent megtettem a kapcsolatért, aztán ez volt a dobása és véget vetettem neki. Ha benne marad valaki ilyenbe azt nem tudom hogyan lehet feldolgozni, láttam olyat is akik soksok éve házasok voltak pl.
2019. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fú az se a legjobb. Nekem úgy adta be minden oké meg én vagyok az igazi majd jöttek a viták.Azt hittem megtudjuk beszélni majd szakított akkor pont nem voltunk össze veszve csak úgy.És nem bírtam feldolgozni kerestem az okát meg hogy beszéljük meg. És kiderült hogy már régóta csal a hátam mögött.
2019. máj. 22. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok év után és nagyon nehezen. A legjobb barátnőmnek hit lánnyal csalt meg, és nem egyszer. Nekem az segített, hogy beláttam mennyire elhanyagoltam a barátomat és, hogy ez ugyanúgy az én hibám is volt, mint az övé. Viszont azon, hogy egy barátnőm árult el, akiért én tűzbe mentem volna mai napig nem tettem túl magam.
2019. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy dolgoztam fel, hogy végiggondoltam, hogyan jutottunk el a közös hibák okán ide.


Egy dolgot nem dolgoztam csak fel, mégpedig azt hogy a megcsalásban részt vevő másik fél a mai napig hatalmas büszkeséggel tekint a skalpjára, és pipogya fráternek tart, hogy nem vertem el őt, mint a lovat.

2019. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Főleg, hogy ezután még azzal jött, hogy terhes tőlem, és elveteti, mert ő még élni akar, és ilyen férfitől nem akar gyereket. Aztán mint kiderült azt se tudta kitől van...
2019. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ami legutóbb történt, azt sehogy. Ennek már hat éve. Alig vagyok negyven, de már csak a munkám édekel. (Vállalkozó vagyok, így elég nagy mozgástérrel rendelkezem). Nehéz szavakba önteni az érzést, de bő tíz évem ment a levesbe. Feltétel nélkül bíztam benne, sose gondoltam volna, hogy ez megtörténik ismét az életemben. A kapcsolatunk több volt mint jó. Renden volt minden. A legdurvább, hogy máig nem tudja megmagyarázni, hogy miért tette, pedig szerinte is minden rendben volt. Hetente-kéthetente megtalál, hogy mi lenne ha kibekülnénk. Természetesen ez nem lehetséges, mert a bizalom hiányozna, én meg erre nem tudok kapcsolatot építeni.
2019. máj. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Kolbásznak.

János, 29 éves, húsipari betanított munkás

2019. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 éve történt, de még mindig nyögöm és eléggé tönkretett ez a kapcsolat. :/
2019. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy, de az idő sokat enyhít.
2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!