Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondják ezt néhányan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt néhányan a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Azt,hogy mindenkinek egy élete van,abban keresi a boldogságot.Lefekszik valakivel akinek van valakije és nem érdekli,mert csak a saját boldogsága a fontos neki.

Kérdem én,hogy tud valaki boldog lenni más kárán,más boldogsága árán?

Ennyire nincs empátia néhány emberben?


2019. máj. 23. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

A sok sok emberke, próbál valami okosat kitalálni arra, hogy miért ne hibáztassák őt azért ha megcsalja a társát....


De bárhogy is fogalmazzák akármit is találnak ki az mind csak bla bla és kifogás

2019. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Felelősséghárítás. Általában ezek az emberek felháborodnak, ha más ugyanilyen egyszerélünk szöveggel őket szívatja meg.
2019. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 lilla64 ***** válasza:
91%
Mert igy próbálják menteni magukat a bűntudattól,és a felelősségtől.
2019. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Majd rájössz!
2019. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Sokk szerető probálja azzal nyugtatni a lelki ismeretét, hogy bizóny nem ő hibás azért mert vele csalják , pedig úgyan annyira gerinctelen mint a másik fél.
2019. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mire jövök rá?

A saját boldogságomat nem tudnám más haldokló tetején keresni.A gerinc nem életkor függő.Dobálózhat bárki vele,de aki fiatalon megtanult felelősségef vállalni és kommunikálni az nem tenne semmi rosszat egy másik emberi lénynek.

"Felnőttek".Őszintén,hogy nevezheti magát bárki,ha nem tudja mi az a felelősség?Még a kisherceg is tudta,hogy felelősséggel tartozik.Felnőttek miért nem tudják kifejezni magukat,ha nem működik egy kapcsolat?

Vagy ez valami jellemhiba?Már mondták nekem azt is,hogy majd 20 év házasság után dumálj.Miért?20 év házasság után gerinctelen és válok hirtelen?Nekem a szex nem fontos annyira,hogy én azért bárkit eláruljak.Még a hűséges emberek magyarázkodjanak,nem?Fura ez a világ mostanában.A másik,ami irritáló,amikor kifejtik neked,hogy ha nem most akkor bizony későbbi életed során fogsz csalni te is.Nincs mese, ők jobban ismernek engem,van képük belemondani a szemembe,hogy én milyen vagyok.Vagy milyen leszek.Vicces,hogy belelátnak a távoli jövőbe,amikor az orruknál nem látnak tovább és hangoztatják,hogy ez normális.

Nem vagyunk ösztönlények.Ki az akinek a szex mindennél fontosabb?Nekem nagyon fontos a szex.Van egy egészséges libidóm.De 5 perc nekem nem éri meg,hogy valakit tönkre tegyek.

2019. máj. 23. 12:34
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó,igen,ez is fura.

A kedvencem amikor azzal jönnek,hogy nekik ugyan nincs közük a másik házasságához.

De ha nincs közöd hozzá,akkor miért is fekszel be más házasságába?Ahol nincs dolgod,ott ne legyél.Ilyen egyszerű.

Akik majd védik a megcsalást, azoktól kérdezném,ti nektek kicsit sem fáj, amikor valakibe belerúgtok?

2019. máj. 23. 12:36
 8/17 A kérdező kommentje:
És az a véleményem,hogy egy szeretőt is felelősségre lehet vonni,mert a férjhez/feleségéhez lehet nincs köze,de az ő házasságába lépett bele.
2019. máj. 23. 12:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Eh.. Túl normális vagy kérdező. Úgyis írnak majd valamit, teljesen mindegy. Megmagyarázzák, hogy te vagy a hülye és ennyi.


Empátia? Itt? :D Ebben az országban? Viccnek jó volt.

2019. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

2, szabad akaratú, felnőtt ember jól érzi magát.

Ez miért baj?


ÉN sosem zavartam bele senki házasságába azzal, hogy lefekszem házas nőkkel. Ehhez a családjuknak semmi köze!

2019. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!