Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Csak érdeklődök, kíváncsiság.

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom. Abban biztos vagyok, Hogy én sosem lennék képes fájdalmat okozni a másiknak. Eszembe jutott, hogy páromat csalták már meg. Nem is nagyon bízik a nőkben, kivétel vagyok én. Öt éve ismerjük egymást, lassan hat. Legjobb barátok voltunk, tehát ismerem az egész sztorit. Azt is, aki megcsalta.

Ebből kifolyólag féltékeny típus. Ami nálam azért érdekes, mert állítása szerint bennem annyira bízik, hogy nem féltékeny. Nekem sok fiú barátom van. Szinte csak fiú barátaim vannak. A lányokkal valahogy sosem jöttem ki.

Előfordult, hogy ezek a srácok többet akartak és hideg zuhanyként ért egy-egy bepróbálkozás. Amit eddig sose vettem észre. Minden ilyesmit leépítettem és elmeséltem páromnak. Szeretném, ha mindenről tudna. Ha valaki bepróbálkozott nálam azt rövidre fogtam, mármint a sztorit, amikor elmeséltem neki. Nem akarom ezzel fárasztani, hogy a részletekig elmondom, hogyan próbálkoztak be. Nem is szokta kérdezni, örül annak hogy elmondom.

Nincsenek is titkaim.

Mégis felmerült bennem, miután olvastam itt egy - két posztot a megcsalásról, hogy hogyan lehet valaki egyáltalán képes rá?

Sok történetet elolvastam és csak hüledezek. Kit mi visz rá és miért?

Nekem lett volna alkalmam rá, mégsem tettem. Eszembe se jutott. Más miért? Miért olyan nehéz őszintének lenni azzal, akit szerettek?

Tényleg nem értem...


2019. máj. 24. 11:08
1 2
 1/13 lilla64 ***** válasza:
Megcsalás az amikor mással alakkitasz ki intim kapcsolatot.Tehát,a párodon kivűl lefekszel mással is.
2019. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó nyilván. Ezt tudom, de van érzelmi megcsalás is...

Azt nem értem miért képes erre bárki.

2019. máj. 24. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden olyan dolog megcsalás amiben a barátságba bele nem férő dolgokat teszel meg egy ellenkező neművel, úgy h közben van párod. Így nyilván a szex, csók, szájrapuszi de még egy erősebb flört is az.
2019. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

#1


Ennél azért azért szigorúbban kellene venni, mivel szerintem nem a "lefekvés" ahonnan ez számít, hanem minden más is, mint pl. csók vagy romantikusabb ölelkezés, de akár az is, ha a pár egyik fele valaki mással már szívesebben, többet, mélyebben beszél valaki "harmadikkal", még akkor is ha nem történik semmi "olyasmi".

2019. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Soha ne mondd, hogy soha. Te is kerülhetsz még olyan helyzetbe, hogy csalsz vagy csalnak. Elég sok oka lehet.
2019. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Na igen, de a kérdező kérdését elnézve ő az lesz akit csalnak. Sajnos. Bár kegyetlenség az élettől ez, de általában így szokott lenni.

2019. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

A nem megcsalasnak nem az a lényege hogy ne okozunk fájdalmat a másiknak hanem hogy legyen bennünk annyi becsület tartás hogy ha nem mukodik ha nem vele akarunk lenni akkor szakitsunk az adott illetővel vagy ha igazából mással van a probléma (a kötődés félelemtől, akkor a felek javítsanak a kapcsolatukon)


Mások azert képesek rá mert nincs gerincuk ami megtartsa őket!

Na meg Most gondolj bele elhivom egy lányt randizni azaz én döntésen elkezdek járni vele azaz én döntésem! De meg csalóm?! Saját magamat sem tisztelem akkor hogy amit eddig eldöntöttem akkor annak az ellenkezőjét csinálom! Ja meg a masik eset amikor valaki megcsalja a másikat de nem hagyja el mert fél hogy egyedül lesz!


Érted mi itt a probléma :D megcsalja a párját de fél hogy egyedül lesz!

Szánalmas akár csak egy féreg! Legyen az most férfi vagy nő!


Őszintén legyünk mar annyi gerincünk ha valami hianyzink az adott kapcsolatban akkor azt megbeszéljük a párunkkal vagy ha mar abszolut semmi nem megy akkor szakitunk!

2019. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért merem biztosan azt mondani, hogy "én soha nem lennék képes rá", mert lett volna olyan élethelyzet régebben másokkal, amikor lett volna rá alkalmam. Én mindig szeretem és becsülöm annyira a párom, hogy ha problémám van, azt elmondom neki és megtudjuk beszélni. Utóbbi kapcsolatomra ez különösen igaz. Idővel, de megoldottunk mindent.

Ha netán megbántott vagy össze vesztünk és azonnal nem tudtuk megbeszélni, volt hogy bánatomban bulizni mentem a barátaimmal, iszogattunk. Akkoris voltak próbálkozások. Bár annyira naiv vagyok, hogy idáig észre sem vettem. Ha valakit szeretsz, bármennyire is haragszol, nem lépsz félre. Mármint szerintem. Jól gondolom?

Néha már nem tudok különbséget tenni aközött melyik srác haver tényleg haver vagy akarhat többet. Egyszerűen ezeket sose látom. Jeleket sem szándékozom adni. Közvetlen vagyok mindenkivel. Mosolygok, szeretem az embereket.

Mégis van, aki félre érti pedig állítás szerint ismer.

Aki tényleg ismer az a párom. Boldog vagyok, hogy ez így van.

Próbálom megérteni, hogy hogyan élhette meg a megcsalást. Miért nem bízik mindenkiben, csak bennem.

Tudom, nagyon naiv vagyok.

Próbálom megérteni az embereket.

2019. máj. 24. 11:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Aki netán próbálkozott, vele többet nem beszéltem. Azt hiszem mást nem is tudok tenni.
2019. máj. 24. 11:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te a jövőbe látsz? Vagy csak baromi naív vagy és nem sok élettapasztalattal rendelkezel. Az, hogy most, baromi fiatalon gondolom, kijelented, hogy te sose csalnál meg senkit, mert már próbálkoztak nálad, az ég világon nem garancia semmire. Kerülhetsz te még olyan élethelyzetbe, hogy újragondolod ezt az egészet. Nem, nem mindenki szörnyeteg, aki valaha is ilyet tesz. Mondom ezt úgy, hogy én nem, viszont engem már csaltak meg.
2019. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!