Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsalás jele, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsalás jele, ha a fèrjem lihegve vette fel a telefont amikor hívtam?

Figyelt kérdés

2-szer hivtam nem vette fel a telefont. Mikor 3-jára hívtam olyan furcsa volt olyan visszafogottan lihegett..

Sosem vette mèg igy fel a telefont.


Elsősorban nők válaszát várom volt e valaki igy akinek a párja igy bukott le


2019. máj. 24. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, így még nem. De mondjuk én akkor is visszafogottan lihegek, ha felmegyek a lépcsőn vagy megfutom a buszt.


Mi okod van nem bízni benne?

2019. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 lilla64 ***** válasza:
100%
Lehet,hogy sietett valahova.Ha az óton mész és úgy beszélsz a telefonba,akkor is hallatszik egy kis lihegés.
2019. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 24. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a telefonhoz sietett, mert hallotta hogy hívod...Én ebből még nem gondolnék megcsalásra, de én naiv vagyok.
2019. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Lehet
2019. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk futott a mobilhoz, hogy most időben felvegye?

Tegnap én is ezerrel szuszogtam, pont szőnyeg porolás közben hívott a férjem.

Ha a szeretőjével lett volna, akkor előbb kiszuszogja magát, aztán veszi fel.

2019. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalna és épp aktus közben hívnád, nem hiszem, hogy felvenné a telefont....

Biztos csak sietett valahova, vagy lépcsőzött. De ha ennyiből egyből erre gondolsz és ennyire nem bízol benne, miért vagy vele?

2019. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok és szerintem ha ennyiből képes vagy megcsalásra asszociálni, akkor brutális kínzás lehet veled együtt élni, sajnálom a férjed.
2019. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

"Ha megcsalna és épp aktus közben hívnád, nem hiszem, hogy felvenné a telefont...."

Meséltek már ilyet pedig.

2019. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezer meg egy szituáció van, amitől liheghet az ember. Természetesen ha nem akarom, hogy a lihegésem az érthetőség rovására menjen, akkor próbálom visszafogni. Viszont azon gondolkozz el egy kicsit, hogy csalod a férjed éppen...nem veszed fel kétszer...de amikor éppen nyalnak, mint a mézescsuprot vagy tolnak, mint a lopott bringát, akkor hirtelen késztetést érzel rá, hogy felvegyed és lebukj ? :D Szerintem, ha éppen csalt volna, akkor harmadjára sem veszi fel neked.

Bocs, hogy férfiként írtam.

32/f

2019. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!