Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ilyen kapcsolatoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolatoknak mi szokott a vége lenni általában?

Figyelt kérdés

Nem egyszer olvastam már kérdést itt, de a való világban is találkoztam már olyannal, hogy a pár női tagjának első szexe az akkori baráttal volt.

Aztán a nő később kíváncsi lett, hogy milyen lehet mással.

A környezetemben volt már mindenre példa, tehát félrelépett a nő, hármasoztak, kapott kimenőt, párcsere stb.

Itt viszont soha nem írnak a kérdezők utólag, hogy hogyan döntöttek.

Egy esetben írt vissza a nő, ott lefeküdt az újdonsült udvarlóval és egy darabig szexelt vele is.

Mik a tapasztalatok?


2019. máj. 26. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatoknak általában szakítás a vége. Ez nem szerelem az biztos.
2019. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolatokban nincs szerelem. Aki mással akar szexelni az nem szereti a párját.

A férjem előtt 3 kapcsolatom volt (=3 szexuális partnerem), egyik párom mellett sem éreztem egyszer sem az igény arra, hogy mással szexeljek. Pedig mindegyik évekig tartott. Az első kapcsolatomban sem volt ilyen.

Ezek a "kapcsolatok" nem fognak működni mert nincs szerelem. A hossza csak attól függ, hogy meddig tudja a nő hitegetni a pasit, hogy jajj hát ő az élete szerelme, de kíváncsi és ki akarja élni magát (vagy egyéb kamu duma).

2019. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom volt az első és egyetlen partnerem (12 éve vagyunk együtt). Nem vagyok kíváncsi, hogy milyen lehet mással. Szerintem mindegy, hogy hányadik kapcsolatban van valaki, csak akkor vágyik másra, ha nem elégedett.

Egy megcsalás, vagy "kimenő" után nehéz visszatalálni az állandó partnerhez. Nem lehetetlen, csak mindkét részről komoly erőfeszítést igényel.

2019. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szakítás lett a vége. Én voltam barátnőmnek az első akivel lefeküdt. Szerintem ez az egész igazából személyiség kérdése. Volt barátnőm nagyon sok pasit hülyitett de egyikel sem feküdt le én voltam az első neki. Olyan 3 év 4 hónapot voltunk együtt és ez idő alatt főleg az utolsó 2 hónapban nagyon erőltetni akarta a nyitott kapcsolat dolgot mivel akart még randizni meg mással is szexelni. Nekem ez nem fért bele a dolgokba és én mondtam ki, hogy menjünk szét,mert ennek az lett volna a vége, hogy megcsal.
2019. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!