Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több nő is van ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több nő is van ilyen helyzetben? Van egy férfi a melóból és első pillanattól van köztetek kölcsönös vonzódás?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja vagyok egy új helyen és van ez a srác . Első perctől fogva ott volt mindig ahól én figyelt mindig segített és beszélgetni akart velem . Az elején ez nem is volt baj nagyon is tetszett ez a figyelmesség a részéről . 1 hónapra rá megtudtam hogy van családja akikkel már nem élnek együtt a nő meg a gyerek visszaköltöztek a hazájukba őeg itt maradt . Itt tervezi az életét és engem ez borzasztóan elszomorított mert utána találkozni akart meg minden nap ír és nem tud ugy elmenni mellettem hogy ne tegyen valamit . Egyszer találkoztunk is de nem történt semmi csak elbeszéltük hogy ez most mi és arra jutottunk hogy igazából ő is akar engem én is őt de én megmondtam hogy zavar hogy van családja . Erre az volt a válasz hogy van ezt nem is tudja tagadni és bármit teszünk egyelőre azt ugy kell tegyük hogy titokban aztán lesz ami lesz nem akar ő sem kapcsolatot de most én sem . Nem tudom mit tegyek mert igy is minden nap rá gondolok . És ő is

2019. máj. 26. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne menj bele, mert te jársz rosszul és sírás lesz a vége.
2019. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


1. oka van, hogy a család máshol van.

2. zavaros, ahogy ez az információ kiderült

3. "ő sem kapcsolatot de most én sem" .. milyen erős, hogy ilyen független tud lenni... :) magyarán tartósat nem akar, csak alkalmikat, ahol külsőre bejön, de annyira nem, hogy mindent megtenne a másikért.

4. "minden nap rá gondolok" .. ez a baj. Ezt akarta elérni. Az, hogy végre valaki kedves veled, segít, az téged bemozdít. Erre egy tisztességes férfi is képes lenne.

5. Miért lett szimpatikus olyan, aki már az előző családján is túllépett? Azzal a nővel is ilyen kedves volt?

2019. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen benned tartás kicsi csillag. Nagyon cikik tudnak lenni az ilyen helyzetek, amikor elszall a rózsaszín köd. A helyedben levegőnek nézném a tagot. Hagyj egy kis időt magadnak. Majd ha 6 hónap múlva is ennyire fog tetszeni, akkor esetleg gondolkozz el a dolgon. Ne te ugorj egyből, az idő úgyis mindent kiforog..
2019. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha gyári munkás akkor elnézem nektek, ha valamivel komolyabb munka kör , akkor meg nektek is egy gyárban lenne a helyetek.
2019. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben az országban független férfi? Te a felesége helyzetébe jól éreznéd magad?
2019. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
először is valahogy győződj meg róla, hogy igaz, h külön élnek, mert hazudnak a házas férfiak, mint a vízfolyás.
2019. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!