Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már viszonyod házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már viszonyod házas férfival/nővel? Mi lett belőle? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Igen, és hagytam magam elcsábítani.

Nem kellett volna, szerelmes lettem belé.

2 évig tartott, de arra jó volt hogy tanuljak belőle.

Soha többet!

2019. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Volt pár ilyen. Mi lett belőle? Szex, mi más lett volna belőle????
2019. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az, ami elsővel. Jó sokáig hülyített, én meg hittem neki.
2019. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Volt. Szexnek indult, házasság lett belőle.
2019. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen, volt. 43 éve vagyok a felesége.

71N

2019. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak beleszerettem. Hogy ő mit érzett, nem tudom. Azt mondta csak szexet akar. De zavarta, hogy én szerelmes vagyok, azt mondta, félt és inkább fülét-farkát behúzva elmenekült, nem feküdt le velem soha. Néhány hónap után mondtuk ki, de akkor néhány hét alatt szétrobbantunk, aztán hónapok múlva újra megkeresett, de nem tudom minek, mert meggondolta magát akkor is. Gondolom mikor nagyon unatkozik, eszébe jutok.
2019. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Van :(

Egy társaságba tartozunk, elkezdett rámhajthatni, jegygyűrűvel, csak bicajoztunk (onnan ismerjük egymást), aztán több lett belőle, hívott koncertre is. Szex csak kétszer volt aug óta, nem igazan tudtam hova tenni a gyűrűt, mert mindig ráért, elvitt koncertre, stb, azt hittem (reméltem), szétváltak a feleséggel,. , ő az elején szerelmet vallott (ezért sem értettem), most is az mondja, én meg kezdek beleesni, pedig nem voltam...ehhh. hülye egy szitu, szidom is magam érte.

2019. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!