Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeres megcsalást, viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres megcsalást, viszonyt érdemes megbocsátani egy kapcsolatban? Szereti az ilyen a párját?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem
2019. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem.Ebből semmi jó nem sűl ki.Mindig meg fog csalni.
2019. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha valaki tartósan félrek...r, az nem pusztán megszédült és félrelépett. Az igazából már sz...rik bele a jelenlegi kapcsolatába, csak kényelemszeretetből/félelemből nem lép le.

2019. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Amennyien megbocsátják, biztos van, akinek megéri. Nálam a bizalom minden emberi kapcsolat legfontosabb alapköve, szóval ha az elveszett, akkor vége a kapcsolatnak, nincs apelláta, az érzelmeim pedig szépen félreteszem a döntésemben. De simán van, aki feláldozza a boldogságát egy túlértékelt, múlandó érzelem oltárán, szóval kinek mi.
2019. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM!en hulye voltam es megbocsajtottam.kar volt..nemszabad..ugyanugy megtette
2019. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ. Ha te is hibás vagy, teszem azt te is félrementél, vagy komolyan elhanyagoltad, állandóan bántottad.. amire ő így reagált.. akkor akár igen.

Az, hogy szereti-e a párját... Ez is sok mindentől függ.

2019. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, mert megint megtette az én esetemben. Csak feljogosítod a megbocsátással, hogy hülyének nézzen.
2019. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem,de el tudom képzelni,hogy van olyan férfi akár nő aki azt gondolja,hogy simán képes félrelépni ,mert az neki nem érzelmi ,az érelme a párjának a többinek,meg csak a szex. Sok ilyen férfival találkoztam már akik mind ezt állították,hogy hát de a másikkal csak szex és más semmi.Szerintem évek múltán azért mindenki rá fog jönni,hogy a kettő együtt jár és akit igazán szeretsz azt megcsalni sem akarod.
2019. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Lehet mondani, hogy a másikkal csak szex, és az újdonságra vágyott. De ez nem mindig állja meg a helyét. Mi esetünkben 6 éve tart, se nem új, se nem fiatal nem vagyok, nem csak szex.

Mindenki döntse el, érdemes lenne megbocsátani a feleségnek, ha ezt megtudná...

2019. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szereti, persze. - Csak dugni még jobban szeret.
2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!