Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Kb. fél évvel ezelőtt megtudtam, hogy a barátom több nővel is megcsalt. Az esetet azóta sem igazán tudtuk megbeszélni, mert nem hajlandó rá. Mgbocsátottam, úgy tettünk, mintha semmi sem történt volna. Majd 2 hónapra később megkérte a kezem. Igent mondtam. De most kétségeim támadtak tényleg szeret e szintén, ha ennyiszer képes volt megcsalni. Csak normális válaszokat kérek!
2019. jún. 2. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségeid támadtak akkor nincs nagy jövő, ha nem beszélitek meg nagyon gyorsan.
2019. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Megőrültél-e...

Nem hajlandó megbeszélni?

Eszméletlenül alacsony önismeretetek, kapcsolati valós tapasztalatotok van. Meg kell tnuljátok kikomunnikálni, amit megtanultok, magatokat. Ez után jön a rendes megbeszélés, döntés, de ő ezt "nem hajlandó". E kapcsolatban nagyon kevés helyen van egyenlőség.

Életed nagy hibája.


Évek múlva is megkereshetsz, ha az oldal lesz s nem tíltanak, én is leszek. Akkor majd kicsit adok elvi alapot az életre.

2019. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csepp eszed lenne már azért kidobod, mert nem hajlandó veled mindent megbeszélni.

A megcsalás miatt is.

Ez a taktika része, csak be akarja biztosítani, hogy ha legközelebb lebukik, akkor se dobd ki. Válni nehezebb, mint szakítani.

Majd a következő bukta után lesz az esküvő. Utána gyereket akar tőled. Aztán az újabb lebukás után kisírja a kistesót.

Annyi, de annyi ilyen kapcsolat van!

2019. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bíznék meg többet abban az emberben aki megcsalt, ráadásul többször is. Ezek után, még igent mondtál? Ez a "párosnak" tök kényelmes. Te mindig itt vagy, hiszen bár tudod, hogy többször is megcsalt, de még ezek után is feleségül mennél hozzá és gondolom jönne/jönnének a gyerek/gyerekek.


Az meg kimondottan bunkó dolognak tartom, hogy megbeszélni sem lehet vele, bár erre nem tudom milyen magyarázat lehet.

2019. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, hogy hogy tudsz úgy tenni mintha mi sem történt volna..számomra ez volt az első sokk..majd az eljegyzés volt a második...
2019. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már eszed!!!
2019. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Csúnya pasik! Mindegyik megcsalj a szerelmes nőt, aki mindent megtesz a párjáért, a párjának. Milyen világot élünk már, na. El sem hiszem.
2019. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtál igent ennek a rongy embernek? Komolyan vele akarsz élni? Sosem fogsz tudni megbízni benne és sosem fogsz tudni megbeszélni vele semmit. Ha van egy minimális önbecsülésed akkor otthagyod még most, és átgondolod az életedet, mielőtt a következő kapcsolatba belevágsz, hogy tudd, mit rontottál el te. (Hogy ő mit rontott el, azt már tudjuk)
2019. jún. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne légy ostoba.


báraz vagy, ha rögtön nem dobtad ki és hozzámennél.


az ilyen nőkről megvan a véleményem.


semmi önbecsülésed nincs, semmi tartásod.

2019. jún. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fél éve úgy vagy vele hogy meg se beszéltétek a megcsalást??? Egyszerűen csak kiderült, ő mondta hogy töbé ne beszéljetek róla, te "megbocsátottál" és minden megy a szokott módon? Hogy vagy képes úgy tenni mintha meg sem történt volna, közben meg emészted magad. És még a lánykérésre is igent mondtál? Hűha, sürgősen tegyél szert némi önbecsülésre, mert nagy szükséged van rá. A viselkedéseddel azt erősíted, hogy bármikor megcsalhat, spongyát rá...persze hogy el akar venni egy ilyen nőt, hiszen azt csinál amit akar - te meg eltűröd.
2019. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!