Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erről nektek mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

(Azért tettem a megcsalás kategóriába,mert ebben a videoban ez az aktuális téma)

Van valami pasi a youtubon aki *10 év tanácsadói tapasztalattal rendelkezik* ezt ő mondja.


[link]


Megláttam tőle ezt a videót már csak kíváncsiságból is belekukkantottam 1-2 másikba és mindenhol ezt a papírlapot mutogatja mint valami szent írást.

Minek ez a hókuszpókusz, azt nem értem hogy miért nem mondja ki hogy megcsalja? Világ legegyértelműbb dolga.

Már mindenbe megpróbálják belemagyarázni azt ha félremegy valaki?:D

(Nők és férfiak részéről egyaránt)

Ilyen válság, olyan válság, ilyen-olyan kapuzárási pánik.. hagyjuk már.

Mi értelme van a csatornájának ha 250 videóból mint a 250ben ugyan azt a papírt mutogatja, bölcsebb senki nem lesz, a megcsalást is ezzel próbálja magyarázni egy jóval ezelőtti videóban, "ez nem a férfi/nő hibája, ez a VÁLSÁG hibája, álljunk mellette még akkor is ha hót hülyének néz a hátunk mögött, mert nem ő tehet róla"

Azért vagyok kíváncsi a véleményekre, mert akarom látni hogy most ez csak szerintem állszentség, vagy tényleg ekkora súlya van annak a vacak papírnak ami mögé elbújik.



2019. jún. 4. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak szerinted az.
2019. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!