Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti lecserélnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lecserélnétek a pasitokat egy idő után, egy jobb csávóért?

Figyelt kérdés

Például:

1,Ha rátok nyomúl egy jobb fiatalabb pasi

2, ha megunjátok ..

3,egy pénzes pasi megy rátok

De Az idő múlásával párotok még mindig ugyan olyan jó ember jólbánik veletek de viszont öregszik..



2019. jún. 5. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Aki erre igennel felel az nem érdemli meg, hogy legyen párja.
2019. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Én egy normális! hapsinak is örülnék, nem hogy még cserélgessem, ha egyszer kifogok egy ilyet.

Mellesleg ez az öregedés téma a nőket annyira nem hatja meg, hogy emiatt úgy érezük, értékvesztett lett a pasi.

2019. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Dehogyis.
2019. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ott hagyom a gyerekkel együtt, amint betölti a 40-et, egy 20 éves hancúrkandúrért. Aztán sírok, hogy mekkora szemét, amiért havi 25 ezer gyerektartásból dőzsöl.
2019. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom... szerintem van ilyen fiatalabb korosztályban, s akinek még nincs gyereke.
2019. jún. 5. 19:21
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Aki nemmel válaszol, az hazudik.
2019. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, ha van egy jó kapcsolatom, akkor nem fogom lecserélni akkor se, ha lenne kire

azt meg nem is értem miért probléma, ha öregszik

mármint a kapcsolat kezdete óta ő is pont annyit idősödne, mint én, a korkülönbség nyilván nem változna

2019. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jól bánik velem, de öregszik?" Ne röhögtess! Te nem öregszel?

Megunod? Egy emberről van szó, nem egy régi, kibolyhosodott pulcsiról.

Pénzes pasi? Nem mondom, hogy nem számít a pénz, de az átlagos anyagi helyzetemet a jelenlegi párommal nem cserélném el valami pénzes pasasra, aki

1. Lecserél egy fiatalabbra

2. Lecserél, ha megun stb.

2019. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze, folyamatosan ezt teszem a pasijaimmal. Mindig a fiatalabbat, a kigyúrtabbat, a pénzesebbet keresem, lehetőleg minél nagyobb terepjáróval, és extra méretű f.rokkal. (Utóbbi nem egyszerű, mert tapasztalat, hogy minél nagyobb a kocsija, a f.rka annál kisebb. De talán egyszer belefutok egy kivételbe.)

A legutóbbit azért váltottam le, mert elkezdett kopaszodni a szerencsétlen, azelőtt meg azért, mert egy három évesnél is öregebb autóval járt. Nehogy már égjek egy ilyennel! Valójában nekem egy huszonéves testű pasi kellene, egy ötvenes egzisztenciájával, és egy p.rnósztár f.rokméretével. De ez csak álom marad, mert a legtöbb pasi csak AZT akarja, és mind igénytelen, miközben nekem már akkor is beszólnak, ha felszalad rám pár plusz kiló...

***brühühü***

2019. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%
Nem! Ha valaki lecseréli emiatt barátját, akkor ő biztos nem szerette! Öregedés? A fenét se érdekli, hát még jobban szeretem imádom, főleg, hogy tudom, hogy mellettem öregedett meg szinte!
2019. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!