Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mióta megcsalt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megcsalt a barátom teljes idegroncs vagyok. Hogy kaparjam össze magam?

Figyelt kérdés
53 kiló voltam most 45 vagyok, az egész napom görcsből áll, ideges vagyok. Kattogok, elméleteket gyártok a szemeim előtt látom ahogy egymáshoz érnek. Teljesen be vagyok dilizve. Ha így folytatom be kattanok. Saját magam sajnáltatom. Soha nem voltam "csúnya" most viszont az önbizalom ismeretlen fogalom nálam. Hányinger az mindennapos. A kaja nem kell. Nincsenek barátaim sem a közelben akiknek el mondhatom, az anyámnak nem akarom. Most pénzem sincs, mert most fogom az első fizum kapni. Nem tudok nagyon elmenni sehova, így azokhoz sem akik rokonok barátok, mert most nincs pénzem. Hogy lépjek rajta túl, hogy ne ezen agyaljak? 24 L

2019. jún. 13. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem nagyon látok más kiutat, mint elmondani a szüleidnek, anyudnak. Nem tudsz oda visszaköltözni? Ebből a helyzetből ki kell szakadnod mindenképp, alakítsd át a barátodat exbaráttá, és kezd új életet. Nem lesz könnyű, de mellette csak leépíted magad és az idődet pazarlod. Muszáj lesz ebből az állapotból kitörnöd.
2019. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Keress valakit (nem engem, nem magamat ajánlom).


Ennek a kapcsolatnak annyi, de ha már lelki társra találsz, léptél egyet. Ha vonz is, kettőt léptél.


Próbálkozz, próbáld Magad kilendíteni. A kulcs Nálad van, senki másnál!


F, 39

2019. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló szitu volt.5 kg ot fogytam 1 hét alatt , magamban kerestem a hibát , hogy vajon mit ronthattam el . Aztán valahogy telt az idő és megismerkedtem mással aki kihúzott ebből a depiből
2019. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :( amikor kiderült, hogy a vőlegényem megcsal folyamatosan, én marha állat még hónapokig vergődtem mellette, mert azt hittem szeret és én is őt. De csak nem tudtam túltenni magam, minden nap, minden percében arra gondoltam, hogy hol lehet, vajon ott e, ahol mondta? Mit csinál, amikor nem otthon van.. Ahh szörnyű volt. De végül szakítottam. Rettentően fájt, hetekig alig ettem, alig aludtam, zombi voltam, egyedül voltam mindig, ennek ellenére eljártam sétálni, vagy csak kirakatokat nézegetni, pipere cuccokat, sminkeket próbáltam, átrendeztem a lakást, kicsit szortíroztam a régi ruháimat, segélyszervezethez vittem, átdesign - oltam a szekrényt, nagytakarítást csináltam. Tudom közhely, de itt egyedül az idő fog segíteni. Lehet valaki mellett bárki megmondó, átérezni úgysem tudja ugyanúgy senki. Ez egyszemélyes harc. És győzni fogsz! Kitartást kívánok!
2019. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segít csak. Én úgy foflalom el magam, hogy ismerkedek. Pl. Tinder. Persze közlöm, hogy én szabadidőm eltöltésére keresek valakit, sosem volt harag és lett pár új javerom :-) aranyosak, fontos h foglalkozik velem valaki. Sokat segít.
2019. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Ez már beteges...


Próbáltál már más ételt enni? Mondjuk nyár van...gyümölcsöket?

Próbálj napi 2x magneb6-ot bevenni.


Esetleg fagylaltot kívánsz?

2019. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerezz egy macskát, vagy egy kutyát.
2019. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak úgy tudsz túllendülni, ha magad mögött hagyod a múltat, tehát a barátodat. Amíg vele maradsz, addig ez marad.
2019. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj ki sétálni, kocogni, keress ingyenes programokat, ha nagyobb várisban laksz. Menj emberek közé, még ha csak a padról nézed ōket a parkban, akkor ia.

Kezdésnek jó, apró lépésekkel jobb lesz! Vagy ha akarod írj, nekem is volt egy ordenáré szakításom megcsalás miatt, én is roncs voltam. Jót tesz egy beszélgetőtárs


30n

2019. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia 24 éves lány!

most még fiatal vagy. próbáld az életedet úgy élni, alakítani hogy soha ne szorulj rá más emberre. ezen a mostani dolgon túl leszel majd valahogy, ez is elmúlik. legyen ez egy jó lecke. agyalj a jövőn, hogy mindig legyen félre tett pénzed, A,B,C terved stb. a barátoddal nyilván vége lesz a dolognak, de örülj neki hogy most derült ki hogy milyen gyík és nem akkor ha esetleg már gyerek is van.

2019. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!