Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál van különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál van különbség közte hogy szeretője volt vagy csak szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van különbség a szexkapcsolat meg a szerető között, ha mondjuk legalább egy éve tart?

2019. jún. 24. 10:16
 1/7 anonim válasza:
100%

A férfiak kedvenc védekezése ez, "nem jelentett semmit, csak szex volt" stb. /én is ffi vagyok :)/.

Hát persze, hogy megcsalás. De ehhez általában párkapcsolati probléma kell, főleg ha egy éven keresztül megy ugyan azzal a személyel. Ez már kimeríti a szexpartner fogalmát, szerintem...

2019. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán semmi különbség nincs közte
2019. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha férfi a megcsaló, akkor van. A férfi különbséget tesz a szerető és a szex kapcsolat között, éveken át is tudjaa csak ürítésre használni a nőt érzelmek nélkül. Ha nő, akkor a szexkapcsolatba is érzelmi alapon megy bele, főleg ha egy éven át tart.
2019. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nincs. Mindkét esetben félredugott, és ez nem megbocsátható részemről.
2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Izabella220 ***** válasza:
85%
Jah meg hagyjukmár ezta fumát, hogy csak sex. Akivel már 1 éve tart az ne mondja már hogy nem jelent neki a másik semmit, nah az az asszony v férj aki ezt beveszi az egy idióta.
2019. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony! Az egyik undorítóbb, mint a másik... :-))
2019. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tegyük fel 1 éven át van valakivel kacsolata, az már nem szexkapcsolat, hanem szeretőt tart.

Ha meg mondjuk mi együtt vagyunk 3 éve, vele meg egy éve ami nem jelentett semmit, akkor én is kételkednék, hogy mennyit jelentett a mi kapcsolatunk, pláne ezek után.

2019. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!